اعلام زمان و مکان مراسم تشییع خواننده فقید/ حبیب به تهران نمی‌رسد

پیکر زنده یادحبیب محبیان با وجود پیگیری‌های خانواده‌اش و درخواست خانه موسیقی امکان تشییع و تدفین از مقابل تالار وحدت به قطعه هنرمندان را پیدا نکرد.

اعلام زمان و مکان مراسم تشییع خواننده فقید/ حبیب به تهران نمی‌رسدپیکر زنده یاد حبیب محبیان (خواننده و نوازنده پیشکسوت) امروز (شنبه 22 خرداد) در ساعت سه بعد از ظهر از خانه‌اش واقع در روستای نیاسته شهرستان رامسر به سمت امام زاده محمد تشیع می‌شود. یکی از مدیران ارشاد استان مازندران در گفتگو با خبرنگار ایلنا این خبر را رسما تایید کرد.

این درحالی‌ست که خانواده این هنرمند فقید پیگیر برگزاری مراسم تشییع و تدفین وی از تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان به تهران بودند و خانه موسیقی نیز درخواستی را به وزارت ارشاد مبنی بر تشییع و تدفین این هنرمند از تالار وحدت به قطعه هنرمندان داده بود.

حبیب محبیان که در طی سال‌های اخیر به ایران بازگشته بود و امید داشت تا بتواند فعالیت مجاز خود را در جریان موسیقی ایران ادامه دهد؛ حال امکان تشییع پیکرش از تالار وحدت به قطعه هنرمندان نیز فراهم نشد.

وی صبح روز گذشته بر اثر ایست قلبی در سن 63 سالگی در خانه‌اش درگذشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار