X بستن تبلیغات
5. Fixed

اتفاق عجیب/ خرید جدید پرسپولیس، استقلالی است؟

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو،  در شرایطی که رسانه‌ها اسم او را «احسان الوان‌زاده» درج کرده بودند، نام درست این بازیکن احسان «علوان‌زاده» است. او در دو فصل گذشته بازیکن نفت مسجد سلیمان بوده و سابقه دعوت به تیم ملی امید هم را در کارنامه‌اش دارد. علوان‌زاده هافبک چپ است و در صورت نهایی شدن حضورش در پرسپولیس باید با بازیکنانی همچون مسلمان، نوراللهی و ساسان انصاری برای این پست رقابت کند که کار بسیار سختی به نظر می‌رسد.

با این همه جالب‌ترین نکته در مورد این بازیکن به احتمال استقلالی بودن او مربوط می‌شود. دیروز وقتی اسم علوان‌زاده را جستجو کردیم، به یک وبلاگ اختصاصی به نام این بازیکن دست یافتیم که هدفش را معرفی او به جامعه ورزش توصیف کرده بود. در این وبلاگ البته هیچ مطلبی وجود نداشت و تنها جدول نهایی لیگ پانزدهم که یک لینک دایمی بوده به چشم می‌خورد. با این وجود در بخش معرفی وبلاگ نوشته شده بود: «آبی‌تر از آنیم که بی‌رنگ بمیریم.» این بخشی از شعر معروفی است که هواداران استقلال در فضای مجازی سر می‌دهند. با این اوصاف اگر مدیریت این وبلاگ قدیمی بر عهده خود احسان بوده باشد –که احتمالا همینطور است- باید او را یک هوادار متعصب استقلال دانست که امروز بازیکن پرسپولیس شده است!

منیع: بانک ورزش

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار