X بستن تبلیغات
5. Fixed

علی تفرشی ،علیرضا رضایی و بهنوش بختیاری میهمان دورهمی +عکس

امشب مجموعه ای دورهمی با حضور و مهمانان بهنوش بختیاری و علی تفرشی و علیرضا رضایی ملی پوش سابق تیم ملی شبهای پنجشنبه ساعت ۲۱:۰۰ تکرارها در ماه مبارک رمضان ساعات ۷ و ۱۴ و جمعه و شنبه هر هفته ساعت ۲۳:۰۰ تکرارها در ماه مبارک رمضان ساعات  ۷:۰۰ و  ۱۱:۰۰ و ۱۸:۳۰ از شبکه نسیم

همسر علیرضا رضایی (کشتی) همسر علی تفرشی دورهمی مهران مدیری دورهمی شبکه نسیم بیوگرافی علیرضا رضایی (کشتی) بیوگرافی علی تفرشی

سید علی تفرشی فارغ التحصیل هنرستان عالی موسیقی و همچنین دانشکده موسیقی با درجه فوق لیسانس آهنگسازی است. وی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۰ در واحد موسیقی صدا و سیما آغاز کرد و از سال ۱۳۷۳ به طور حرفه ای در آهنگ سازی و خوانندگی مشغول به کار شد و تا کنون آثار در فرم ها و سبک های مختلفی ساخته و تنظیم کرده است.
او برای فیلم های زیادی خوانندگی و نوازندگی کرده که از شاخص ترین آنها آثاری همچون:‌ بوی پیراهن یوسف / مجید انتظامی،‌ روبان قرمز / محمد رضا عقیلی، خاک سرخ / محمد رضا عقیلی هستند.
تیتراژ سریال خانه سبز نیز جزو اولین کار های او در زمینه موسیقی محصوب می شود. علی تفرشی کنسرت های متعددی را با گروه موسیقی پاپ خود در شهر های مختلفی اجرا کرده است.
از علی تفرشی تا کنون آلبوم هایی با نام : دیوانه شو،‌ شمارش،‌ تو کجائی همه عشق،‌ به بازار موسیقی عرضه شده است.

علی تفرشی،خواننده‌ خوش صدایی است که علاوه بر ارائه آلبوم هایی چون «دیوانه شو»،«شمارش» و«تو کجائی همه عشق» برای آثاری چون «امام علی» با آهنگسازی فرهاد فخر الدینی، «بوی پیراهن یوسف»مجید انتظامی، «روبان قرمز» و «خاک سرخ» محمدرضا عقیلی نیز خوانندگی و نوازندگی کرده است.
علی تفرشی در سال ۸۹ ترانه خاطره انگیز«هم شاگردی سلام» را با ورسیونی جدیدی به بازار موسیقی ارائه کرد. این ترانه بهانه ای برای گفتگو با این خواننده شد.  علی تفرشی خواننده و آهنگساز ترانه «آغاز سال نو» در گفتگو با شبکه ایران درباره ساخت این قطعه گفت: این قطعه را دو سال گذشته به سفارش شبکه آموزش به کارگردانی فواد صفاریان برای بازگشایی مدارس اجرا کردم.
تفرشی در این باره اظهار داشت: این کار جزو قطعاتی است که در یک قطعه مستقل با حدودا ۴-۵ قطعه خاطره انگیز برای بازگشایی مدارس با ورسیون جدید ساخته شده است. یعنی در واقع بخشی از این ترانه ها ساخته خودم بوده و بخش دیگر آن برگرفته از قطعات قدیمی است که برای دانش آموزان و بازگشایی مدارس ساخته شده بود.
تفرشی ادامه داد: این قطعات شامل «ای نام تو بهترین سرآغاز»،«خوشحال و شاد و خندانم»،«هم شاگردی سلام» و« یار دبستانی من» می باشد.

همسر علیرضا رضایی (کشتی) همسر علی تفرشی دورهمی مهران مدیری دورهمی شبکه نسیم بیوگرافی علیرضا رضایی (کشتی) بیوگرافی علی تفرشی

علی تفرشی به همراه دخترش نوا در برنامه بچه های دیروز

وی افزود: نکته جالب و جذاب ترانه «آغاز سال نو» اجرای دخترم می باشد که در این قطعه با من همخوانی دارد.
علی تفرشی درباره خاطرات خود از دوران مدرسه گفت: مگر می شود از دوران مدرسه خاطره ای نداشته باشیم. آشنا شدن با دوستان خوب و هر سال یک کلاس جدید برایم همیشه خاطره است. من کتاب و خرید لوزم التحریر را خیلی دوست داشتم. وی افزود:به یاد دارم روز اول مدرسه همیشه ذوق آن را داشتیم که لباسهایمان نو است و مراقب بودیم کسی کفش هایمان را لگد نکند.حتی تا یک هفته کفش هایمان را دستمال می کشیدیم تا تمیز بماند غافل از اینکه بعد از یک هفته دیگر حواسمان نبود چه بلایی سر این لباس ها و کفشها می آید.

همسر علیرضا رضایی (کشتی) همسر علی تفرشی دورهمی مهران مدیری دورهمی شبکه نسیم بیوگرافی علیرضا رضایی (کشتی) بیوگرافی علی تفرشی
خواننده «هم شاگردی سلام» اظهار داشت :من مدرسه را خیلی دوست دارم و هنگامی که دخترم به کلاس جدید می رود با همدیگر کتابها را نگاه می اندازیم و جلد می کنیم. حتی زمانی که  با دخترم به خرید لوازم التحریر می رویم ذوق و اشتیاق من بیشتر از او است بطوری که تصور می کنم خودم به مدرسه می روم.
متن ترانه «هم شاگردی سلام»
آغاز سال نو، با شادی و سرور
هم‌دوش و هم‌زبان، حرکت به سوی نور
آغاز مدرسه، فصل شکفتن است
در زنگ مدرسه، بیداری من است
در دل دارم امید، بر لب دارم پیام
هم‌شاگردی سلام، هم‌شاگردی سلام
مهر از افق دمید، فصلی دگر رسید
فصل کلاس و درس، ما را دهد نوید
شد فصل کسب علم، فصل تلاش و کار
دانش به نسل ما، می‌بخشد اعتبار
در دل دارم امید، بر لب دارم پیام
هم‌شاگردی سلام، هم‌شاگردی سلام
ای در کنار ما، آموزگار ما
چون شمع روشنی، در روزگار ما
روشن ز نور توست، کاشانه دلم
در زندگی تویی، حلال مشکلم
در دل دارم امید، بر لب دارم پیام
هم‌شاگردی سلام، هم‌شاگردی سلام
فردا از آن توست، ای نسل چاره‌ساز
با یاری خدا، آینده را بساز
ای عاشق بهار، ای با سپیده یار
بذر عمل بکار، وابستگی سر آر
در دل دارم امید، بر لب دارم پیام
هم‌شاگردی سلام، هم‌شاگردی سلام

برای شنیدن این قطعه اینجا کلیک کنید

علیرضا رضایی Alireza Rezaei (متولد ۲۰ تیر ۱۳۵۵ در تهران) کشتی‌گیر آزادکار ایرانی اصالتاً پدری اهل استان زنجان و مادری اصالتاً” شهر طالقان است . کشتی را در سن ۱۴ سالگی در باشگاه کشتی ایزدفردوسی شروع کرده.اولین مدال جهانی خود را در سن ۱۶ سالگی در مسابقات نوجوانان جهان در استانبول ترکیه توانست قهرمان سنگین وزن نوجوانان جهان شود و عنوان ستاره مسابقات را به خود اختصاص داد.

وی یک برادر دارد بنام امیر که متولد ۱۳۵۶ است که بیشتر طراحی تمرینات و اصول تمرینات را وی برای علیرضا انجام میداد.امیر نیز مربی کشتی است.از نامدارترین شاگردان وی پرویز هادی قهرمان ۱۲۵ کیلوی بازیهای آسیایی اینچئون ،۲۰۱۴ و امین طاهری نایب قهرمان دو دوره جوانان جهان ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ و سعید ریاحی نفر دوم آسیا در وزن ۷۴ کیلوگرم میباشد علیرضا رضایی در مسابقات کشتی آزاد دستهٔ ۱۲۰ کیلوگرم المپیک ۲۰۰۴ مدال نقره را کسب کرد.

رضایی اولین مدال‌آور تاریخ کشتی ایران در دستهٔ فوق سنگین در المپیک است. وی در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۰۲ تهران هم در ترکیب تیم حضور داشت.

بازی‌های المپیکنقرهآتن ۲۰۰۴۱۲۰ ک‌گقهرمانی جهانبرنزنیویورک ۲۰۰۳۱۲۰ ک‌گنقره۱۹۹۴تهران۱۰۰ ک‌گطلا۱۹۹۲استانبول۹۵ ک‌گبازی‌های آسیاییطلابانکوک ۱۹۹۸۱۳۰ ک‌گقهرمانی آسیاطلاتاشکند ۱۹۹۹۱۳۰ ک‌گبرنزگویلین ۲۰۰۰۱۳۰ ک‌گنقرهاولان‌باتور ۲۰۰۱۱۳۰ ک‌گطلادهلی ۲۰۰۳۱۲۰ ک‌گنقرهووهان ۲۰۰۵۱۲۰ ک‌گ

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار