سوارز: رونالدو بهترین بازیکن دنیاست

سدریک سوارز، در پاسخ به سوال خبرنگاران فرانسوی در مورد مقایسه رونالدو با پوگبا و گریزمان عنوان کرد که تحت هیچ شرایطی دو ستاره تیم ملی فرانسه با رونالدو قابل قیاس نیستند.

ورزش سه: سدریک سوارس، در پاسخ به سوال خبرنگاران فرانسوی در مورد مقایسه رونالدو با پوگبا و گریزمان عنوان کرد که تحت هیچ شرایطی دو ستاره تیم ملی فرانسه با رونالدو قابل قیاس نیستند.

یورو 2016 از امشب با جدال فرانسه و رومانی آغاز خواهد شد و تمام 24 تیم حاضر در این رقابت ها در کمپ های خود مستقر شده اند از جمله تیم مدعی پرتغال.

سدریک سوارس، مدافع تیم ملی پرتغال و باشگاه ساوتهمپتون در نشستی خبری در محل کمپ پرتغال، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

او در مواجهه با سئوالی در مورد مقایسه رونالدو با پوگبا و گریزمان گفت:" پوگبا و گریزمان بازیکنان خوب و ارزشمندی هستند اما رونالدو مطمئنا بهتر از آنهاست. او بهترین بازیکن دنیاست و نمی توان با بازیکنی دیگر قیاسش کرد.

خیلی ساده است؛ او سالهاست که رقیبی ندارد. رونالدو لیدر ماست و همواره به توصیه هایش به عنوان یک الگو گوش می کنیم. البته او نیازی ندارد که همیشه صحبت کند. تعهد و سختکوشی رونالدو برای همه یک الگو محسوب می شود. پس از قهرمانی با رئال در چمپیونزلیگ، او با شرایط ذهنی بسیار خوبی به یورو رسیده است."

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار