Wasteland 2 را در این آخر هفته به صورت رایگان در استیم بازی کنید

Wasteland 2 را در این آخر هفته به صورت رایگان در استیم بازی کنید

نفس‌ها، همه در سینه حبس شده‌اند و بازی‌بازان به شدت منتظر آغاز نمایش E3 هستند اما این دلیل نمی‌شود که آخر هفته را بدون تخفیف و بازی رایگان به پایان برسانیم. کاربران شبکه بزرگ استیم در این آخر هفته می‌توانند درست پیش از طوفان E3 از پیشنهادهای این شبکه لذت ببرند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

پیشنهادهای آخر هفته شبکه استیم دقیقا کاری می‌کند که کاربران رایانه‌های شخصی در آخر هفته از سیستم خود جدا نشوند. از مهم‌ترین تخفیف‌های این شبکه در این آخر هفته می‌توان به تخفیف فرانچایز Dirt (تا ۸۰ درصد) و XCOM 2 با ۳۳ درصد (با قیمت ۴۰٫۱۹ دلار) اشاره کرد. هر دو این تخفیف‌ها تا روز دوشنبه برقرار است. علاوه بر این‌ها، استیم پیشنهاد یک بازی رایگان در آخر هفته را نیز می‌دهد. عنوان Wasteland 2 در این آخر هفته برای بازی کردن رایگان است و همچنین با تخفیف ۵۰ درصدی (با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار) به فروش می‌رسد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از پیشنهادهای آخر هفته شبکه استیم به اینجا مراجعه کنید. قطعا کاربران استیم پیش از آغاز طوفان E3 به شدت سرگرم خواهند شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار