احتمال اخراج دخیا از اردوی اسپانیا به دلیل دست داشتن در یک پرونده جنسی

دروازه بان تیم ملی اسپانیا ممکن است به دلیل دست داشتن در یک پرونده جنسی خیلی زود به این کشور بازگردد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روزنامه سان، از اردوی تیم ملی اسپانیا خبر می رسد پرونده عجیب جنسی پای داوید دخیا را به خود باز کرده است و در صورتی که این اتفاق تایید شود او به زودی از اردوی تیم ملی اسپانیا اخراج خواهد شد و به خانه بازخواهد گشت. 

هنوز هیچ مسئولی از تیم ملی اسپانیا این خبر را تایید نکرده است و در صورتی که دخیا به خانه بازگردد با توجه به اینکه دروازه بان اول لاروخا است شوک بزرگی به تیم ملی اسپانیا وارد خواهد آمد.

دخیا متهم به این شده است که همراه ایکر مونیان و  یک بازیکن دیگر اسپانیا که اسمش فاش نشده است رابطه نامشروع با فردی داشته است که اکنون در دادگاه حاضر شده است و علیه دخیا و مونیان شهادت داده  است و به همین خاطر گفته شده است دخیا در هتل تیم ملی اسپانیا بازداشت شده است. این در حالی است که دخیا 6 سال است که نامزد دارد و فاش شدن این اخبار می تواند زندگی شخصی او را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

در همین رابطه مدیربرنامه های دخیا هیچ گونه اظهارنظری انجام نداده است و معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظار داوید دخیا در تیم ملی اسپانیا باشد.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار