با پر فروش ترین بازی های ماه مِی آشنا شوید

گروه NPD به تازگی گزارش ماهانه ی خود از فروش بازی های ماه می در آمریکا را منتشر نموده است. در ادامه با ما همراه باشید

همانطور که در انتهای پس نیز مشاiده می کنید ، آخرن ماجراجویی نیتن یعنی Uncharted 4: A Thief’s End توانسته تا در این ماه به صدر جدول بازی های آمریکا صعود کند. بعد از آن نیز عنوان های Doom قرار گرفته که بعد از سال ها انتظار بالاخره منتشر شد . دو بازی چند نفره ی آنلاین Overwatch و Battleborn هم در این لیست قرار دارند

آقای لیام کالاهان از گروه NPD در بیانیه ای اعلام کرد که فروش فیزیکی بازیهای می۲۰۱۶ ، هشت درصد بیشتر از ماه می سال قبل است که از ۳۹۵٫۴ میلیون تا ۴۲۵٫۸ میلیون دلار رشد داشته است . در کل فروش بازی ها جدید ۲۶ درصد رشد داشته و بازی هایی که در سه ماهه ی اول ۲۰۱۶ عرضه شدند ، ۲۸ درصد بیشتر از بازی هایی بودند که در سه ماهه ی اول سال ۲۰۱۵ منتشر شدند .

از شما دعوت می کنیم تا لیست ۱۰ بازی برتر ماه می را در زیر مشاهده کنید. این بازی ها بر اساس پلتفرم فروخته شده لیست شده اند:

Uncharted 4: A Thief’s End (PS4)
Doom (PS4, Xbox One, PC)
Overwatch (PS4, Xbox One, PC)
Battleborn (PS4, Xbox One, PC)
Grand Theft Auto V (PS4, Xbox One, 360, PS3, PC)
Minecraft (PS4, Xbox One, 360, PS3)
NBA 2K16 (PS4, Xbox One, 360, PS3)
Call of Duty: Black Ops III (Xbox One, PS4, 360, PS3, PC)
MLB 16: The Show (PS4, PS3)
Dark Souls III (PS4, Xbox One)

علاوه بر این با فروش بالای Uncharted 4: A Thief’s End ، سونی هم اکنون موفق ترین ناشر ماه می شناخته می شود. از لحاظ سخت افزاری نیز سونی و مایکروسافت به فروش بالایی از کنسول خود دست یافته اند

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار