Xبستن تبلیغات

محرمی: به خاطر دایی به صبا رفتم

بازیکن جدید تیم فوتبال صبای قم گفت: از دو تیم استقلال و پرسپولیس هم پیشنهاد جدی داشتم.

خبرگزاری فارس: صادق محرمی در گفت و گویی در مورد حضورش در تیم صبا گفت: من از استقلال و پرسپولیس پیشنهاد جدی داشتم اما پس از صحبت با علی دایی و مشورت با دوستانم و سنجیدن شرایط به صبای قم رفتم.

وی در مورد اینکه پیشنهاد مالی صبا بهتر از سرخابی‌های پایتخت بود، گفت: از نظر مالی شرایط خیلی متفاوت نبود. من به خاطر علی دایی تیم صبا را انتخاب کردم. او جدی‌ترین دلیل حضورم در صباست. از سویی دیگر پرسپولیس و استقلال در پست هافبک راست که پست تخصصی من است بازیکن ملی پوش دارد. با این حال تا 20 روز پیش قرار بود به پرسپولیس بروم و از طرف این باشگاه صحبت‌هایی با من شد. من سهمیه زیر 23 سال محسوب می‌شوم و سهمیه بازیکن لیگ برتری نیستم.

محرمی در مورد اینکه هواداران ملوان از جدایی او عصبانی هستند گفت: به هواداران ملوان حق می‌دهم آنها به خاطر سقوط تیم‌شان به لیگ دسته اول عصبانی هستند اما هواداران ملوان مردمی بسیار خونگرم هستند که قدرنشناس نیستند. امیدوارم ملوان دوباره به روزهای خوبش در فوتبال ایران برگردد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار