پرواز مستقیم ایران به دانمارک راه ‌اندازی شد

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو،  مراسم افتتاحیه پرواز مستقیم شرکت ماهان ایر به دانمارک با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در دانمارک، مقامات فرودگاهی ، مسئولین شرکت ماهان ایر و جمعی از کارکنان سفارت در فرودگاه کپنهاگ در روز گذشته برگزار گردید.

در این مراسم سفیر جمهوری اسلامی ایران با اشاره به روند رو به گسترش روابط دو کشور طی ماه های اخیر اظهار امیدواری کرد با شروع پرواز مستقیم بین دو کشور تسهیلات لازم برای رفت و آمد اتباع ایران و دانمارک بیش از گذشته فراهم شود.

وی دیدار وزیر امورخارجه دانمارک از تهران به همراه هیئت بلندپایه بازرگانی و همچنین دیدار معاون امورکنسولی و مجلس وزیر امورخارجه کشورمان از دانمارک را طی ماه های اخیر نشانه اراده جدی مسئولان دو کشور در گسترش روابط دو جانبه دانست.

در ادامه مراسم، معاون عملیاتی فرودگاه کپنهاگ ضمن اظهار خرسندی از افتتاح پرواز ماهان ایر به این کشور ، آمادگی این فرودگاه را جهت ارائه تسهیلات بیشتر به خدمه و مسافران ماهان ایر مورد تاکید قرار داد.

وی با اشاره به توانمندی فرودگاه کپنهاگ در پذیرش بیش از 26 میلیون مسافر در سال اعلام نمود که این ظرفیت تا سقف 40 میلیون مسافر در ابعاد مختلف فنی ، خدماتی و تکنیکی افزایش خواهد یافت .

معاون بین الملل شرکت ماهان ایر نیز با تاکید بر سرویس دهی مناسب این شرکت در پروازهای خارجی به مسافران اعلام نمود که ماهان ایر براساس توافق بعمل آمده هرهفته دو پرواز ( 5شنبه و یکشنبه) در مسیر تهران – کپنهاگ انجام خواهد داد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار