X بستن تبلیغات
5. Fixed

اقدامات خوبی برای توسعه اشتغال در عسلویه صورت گرفته است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید علی هاشمی نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان قرار داریم و امیدوارم در این ماه توشه‌ای گرانبها برای آخرت خود برداریم و درک واقعی این ماه نصیب ما شود.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در حرم امام(ره) در مورد موضوع انقلابی و غیر انقلابی، اضافه کرد: به فرموده رهبری، نباید فقط کسی که در زمان امام بوده و فعالیت انقلابی داشته را انقلابی بدانیم و جوانان امروز هم انقلابی هستند و نباید سابقه انقلابی خود را به رخ دیگران بکشیم.

امام جمعه عسلویه با تاکید بر لزوم حرکت در راه امام و رهبری، بیان کرد: تندرو و میانه‌رو حرف دشمن است؛ انقلابی یعنی ولایی و مهم این است که شاخص‌های انقلابی گری داشته باشیم.

وی به مشکلات آب در استان بوشهر و شهرستان عسلویه اشاره کرد و ادامه داد: مشکل تنها کمبود آب نیست؛ برخی از مردم با اداره آب همکاری ندارند و بدون مجوز و بدون کنتور آب گرفتن از نظر شرعی و قانونی اشکال دارد.

هاشمی‌نژاد خطرنشان کرد: برخی در این زمینه همکاری ندارند؛ همچنین مردم در مدیریت مصرف هم باید بیشتر دقت کنند و نباید در مصرف آب اسراف کنیم و الگوی مصرف اسلامی را رعایت کنیم.

وی با تقدیر از فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه، اضافه کرد: باید در قبال روزه خواری علنی برخورد شود؛ روزه‌ خواری در ملاء عام کاری خلاف شرع است و باید برخورد شود.

امام جمعه عسلویه تاکید کرد: در صورتی که برخورد قاطعی با هنجارشکنان صورت‌نگیرد، این افراد به  انجام اعمال ناشایست خود ادامه دهند و باید با این افراد باید برخورد شود تا مایه عبرت دیگران شود.

وی گفت: از حضور مدیر عامل سازمان منطقه ویژه مهندس یوسفی در نماز جمعه تشکر می‌کنم؛ ایشان در هفته گذشته در نماز حضور داشتند و صحبت‌های ما را راجع به بحث آلودگی و اشتغال شنیدند و امروز بنا دارند گزارشی در این زمینه‌ها به مردم بدهند که قابل تقدیر است.

حجت‌الاسلام هاشمی‌نژاد با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای بهبود وضعیت اشتغال، افزود: از فرماندار عسلویه در خصوص موضوع اشتغال تشکر می‌کنم؛ گزارشی که به بنده دادند خوب بود و اقدامات موثری در بحث اشتغال داشتند که تشکر می کنم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار