اعضای شورای شهر باید به 70 نفر باشد

اعضای شورای شهر باید به 70 نفر باشد

تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۹

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای کارآمدی بیشتر شورا باید نمایندگان به 70 نفر افزایش و نمایندگان اقشار نیز در این شورا حضور داشته باشند.

به گزارش جهان، مرتضی طلایی در گفت‌وگو با فارس درباره کاهش اعضای شورای شهر تهران از 31 به 21 نفر در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: اگر می‌خواهند شورا بیشتر کار آمد باشد باید اعضای شورای شهر تهران به 70 نفر افزایش یابد و از تمامی نمایندگان اقشار مختلف در این شورا حضور داشته باشند.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا تاکنون مذاکراتی برای افزایش تعداد اعضای شورا با نمایندگان مجلس دهم شورای اسلامی داشته‌اید، اظهار داشت: اعضای شورا به صورت پراکنده گفت‌وگویی داشته‌اند ولی به اجماع و نتیجه نرسیده است.

طلایی بیان داشت:‌ اگر مجددا در تعداد اعضای شورای شهر تهران تغییری اتفاق بی‌افتد باید در شوراهای سراسر کشور این تغییرات لحاظ شود.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران براساس مصوبه مجلس و تایید شورای نگهبان از 31 نفر به 21 نفر در دوره پنجم شورا کاهش یافته است.

کد مطلب: 496733

Share/Save/Bookmark

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار