X بستن تبلیغات
5. Fixed

مگاپیکسل: والپیپرهای 4K خردادی با موضوعات گوناگون

مگاپیکسل: والپیپرهای 4K خردادی با موضوعات گوناگون

جمعه ها بهترین زمان برای ایجاد تغییراتی است که در طول هفته زمانی برای آنها پیدا نمیکنیم. تازه کردن ظاهر رایانه، تبلت یا گوشی موبایل هم یکی از این کارهاست که بهترین و ساده ترین آن، استفاده از تصاویر زمینه جدید و جذاب است. همانند هفته های گذشته، این بار هم مجموعه ای از تصاویر زمینه 4K برای استفاده شما آماده کرده ایم.

این بار هم تلاش شده تصاویر انتخابی دارای موضوعات مختلف باشند تا بتوانند سلیقه طیف بیشتری از کاربران را پوشش دهند. حجم این مجموعه در حدود 25 مگابایت است و می توانید آن را از لینک انتهای مطلب دانلود کنید. در هفته های آینده، بخش مگاپیکسل شامل تصاویر انتخابی از موضوعات مورد علاقه شما خواهد بود و به همین دلیل دعوت میکنیم پیشنهاداتتان را با ما در میان بگذارید. همچنین اگر در اینترنت تصویری مشاهده کردید که به نظرتان می توانست یکی از والپیپرهای پیشنهادی باشد، می توانید آن را با استفاده از هشتگ mysakhtafzar# در اینستاگرام، فیسبوک و یا توییتر به ما معرفی کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار