آتش سوزی گسترده در جاده قدیم کرج

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق گسترده در سوله متعلق به کارخانه‌ای واقع در جاده قدیم کرج خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق گسترده در سوله متعلق به کارخانه‌ای واقع در جاده قدیم کرج خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره گفت: در ساعت 12:25 دیروز یک مورد حادثه حریق به سامانه 125 اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در کیلومتر 20 جاده قدیم کرج اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه گفت: محل حادثه یک سوله 500 متری متعلق به یکی از کارخانه‌ها بود که نیمی از آن مملو از لوازم الکتریکی و ضایعات بوده و کاملا شعله‌ور شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان این که دود زیادی از این سوله برخواسته و آسمان را فرا گرفته بود گفت: آتش نشانان از چند جهت عملیات خود برای اطفاء حریق را آغاز کرده و مدتی بعد موفق به مهار و اطفاء کامل حریق شدند.

ملکی خسارات ناشی از این حادثه را بالا ارزیابی کرد و افزود: عوامل آتش نشانی در ساعت 14:55 پس از ایمن‌سازی محل به عملیات خود خاتمه دادند.

وی افزود: علی رغم خسارات ریالی بالا، این حادثه مورد مصدوم یا فوتی نداشت.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار