۲۱۰کیلوگرم مواد مخدر در ۲ عملیات کشف شد/ دستگیری ۵ قاچاقچی

سردار حیدر عباس‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر از کشف ۲۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در دو عملیات پلیسی خبر داد و اظهار داشت: اقدامات اطلاعات و عملیاتی پلیس استان بوشهر باعث شده تا شاهد کشفیات بالایی از مواد مخدر در استان باشیم.

وی با اشاره به اینکه عرصه برای قاچاقچیان و سوداگران مرگ در استان بوشهر تنگ شده است، اضافه کرد: فضا را برای فعالیت قاچاقچیان در استان بوشهر ناامن کرده‌ایم و اشراف اطلاعاتی و عملیاتی بالایی بر فعالیت قاچاقچیان داریم.

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: فردی که با خودروی شاسی‌بلند زیر پوشش مسافرت خانوادگی مواد مخدر را از استان هرمزگان حمل می‌کرد در محور استان بوشهر در محاصره پلیس مبارزه با مواد مخدر گرفتار شد.

وی افزود: پس از توقف خودرو در بازرسی از آن ۵۰ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک که به‌طرز ماهرانه‌ای در خودرو جاسازی شده بود، کشف شد. این قاچاقچی به‌همراه همسر و دو فرزندش دستگیر شدند.

عباس‌زاده به عملیات دیگری برای کشف مواد مخدر اشاره کرد و افزود: با شناسایی وانت‌بار حامل مواد مخدر و انجام عملیات اطلاعاتی، راننده وانت‌بار در یکی از ورودی‌های بوشهر توجهی به ایست پلیس نکرد که با سیخک چهار لاستیک خودرو پنچر شد ولی راننده خودرو به راه خود ادامه داد که با تیراندازی پلیس خودرو متوقف شد.

وی با اشاره به اینکه مواد مخدر به‌طرز ماهرانه‌ای در کف وانت‌بار جاسازی شده بود، گفت: در این عملیات ۱۶۰ کیلوگرم تریاک کشف و راننده خودرو دستگیر شد. در این عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر یاسوج با پلیس بوشهر همکاری داشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار