X بستن تبلیغات
5. Fixed

درک درست ماه رمضان به منزله تولد دوباره است

به گزارش خبرنگار مهر، ذکی اله خوشبخت ظهر جمعه در جلسه هماهنگی برنامه های شهرداری اردبیل در ایان ماه رمضان با تأکید به اینکه رمضان ماه رحمت و مهمانی خدا است، اضافه کرد: در این ماه بخشش گناهان و آمرزش مسلمانان وعده داده شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل تصریح کرد: حفظ حرمت این ماه و بهره‌گیری از برکات و فیوضات آن فرصتی است تا بتوان معصیت‌های گذشته را از روح و جان ستود و با روزه‌داری در مسیر تطهیر روح  و روان گام برداشت.

خوشبخت افزود: در واقع با عمل به احکام  و برپاداشتن نماز و روزه گرفتن فرد تولد دوباره یافته و معامله‌ای مثال‌زدنی را با خداوند خواهد داشت.

وی تأکید کرد: در روایات متعددی پاداش روزه‌داری برای فرد مسلمان خود خداوند و نزدیکی به وی عنوان شده و بر همین اساس لازم است تا با عمل به واجبات این ماه نهایت بهره را از برکات آن برد.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل تأکید کرد: شورا و شهرداری اردبیل به منظور ایجاد فضای شاداب و نشاط آفرینی در طول ماه رمضان برنامه‌های متعددی را به اجرا درآورده است.

خوشبخت با اشاره به برگزاری برنامه استقبال از ماه رمضان اضافه کرد: علاوه بر این ایستگاه‌های افطاری صلواتی با هدف ترویج فرهنگ افطاری ساده دایر شده است.

وی افزود: با فضاسازی‌های مناسب شهری، شهر چهره مناسبی برای ماه رمضان یافته و امید می‌رود تا پایان این مهم ارزش‌های این ماه به بهانه‌های مختلف ترویج شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار