از این به بعد Overwatch را با خشم ترک نکنید!

به تازگی سیستمی به Overwatch افزوده شده که بازیکنانی که با خشم بازی را یک دفعه ترک میکنند را مجازات می کند. این سیستم که Leaver Penalty یا همان مجازات ترک کننده است نام گرفته. در ادامه با بازی تاک همراه باشید.

مدیر روابط عمومی بازی ، Overwatch دارای درگاهی است که تعداد بازی های رفته توسط بازیکن را با بازی های تکمیل شده مقایسه میکند. در صورتی که این میزان پایین باشد بدین معنی است که زیاد بازی را ترک کرده و به صورت خودکتر اخطار می دهد

در مورد قطعی  اتصال اینترنت نیز بازی این مسئله را بر اساس ۲۰ بازی آخر شما محاسبه می کند. این در حالی است که اگر بعد از دریافت اخطار شما همچنان بازی ها را ترک کنید در رقابت های بعدی ۷۵ درصد XP کمتر میگیرید. شما میتوانید بعد از گذشت زمان ، آن را به حالت اول بازگردانید.

یکی از نا عادلانه ترین مواردی که در این زمینه پیش می آید ، قطعی اتصال نت بازیکن است که در این صورت باز هم به عنوان ترک کننده به حساب خواهد امد.

دیگر توضیحات این قانون جدید به شرح زیر است :

اگر تا قبل اتمام بخش Assemble Your Team بازی را ترک کنید، جز فرد ترک‌کننده محسوب نمیشوید و درگاه آن را حساب نمی‌کند. اگر شما بازی را تکمیل کنید، مچ شما به عنوان یک نبرد کامل حساب شده و اگر برنده شوید و یا بعد از پایان بازی را ترک کنید، مسئله ای ندارد. اگر پس از Assemble Your Team و آغاز مبارزه تیم خود را ترک کنید، فرد ترک کننده قلمداد خواهید شد. اگر ما مهره ی اصلی در بازی محسوب شوید و سپس بازی را ترک کنید نیز مجازات می شوید

بلیلزارد در انتها گفت: هیچگاه به علت عصبانیت ،یکباره بازی را ترک نکنید.

ما نیز به شما توصیه می کنیم که در بازی چیت نزنید که مجازات شدید تری در انتظار شماست

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار