منبع داخلی مایکروسافت: ویندوز استور یک فاجعه عظیم است، فروش ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ بسیار پایین است

منبع داخلی مایکروسافت: ویندوز استور یک فاجعه عظیم است، فروش ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ بسیار پایین است

همانطور که اطلاع دارید اخیرا مایکروسافت استودیوی لایون‌هد را بست و عنوان Fable Legends نیز کنسل شد. حال در مقاله‌ای یکی از منابع داخلی مایکروسافت از دلیل کنسل شدن Fable Legends گفت. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

این منبع ویندوز استور مایکروسافت را یک فاجعه عظیم دانست و فروش ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ را نصف آنچیزی که مایکروسافت پیش‌بینی می‌کرده دانست. این منبع چنین گفت:

وقتی شروع به کار برروی Fable Legends کردیم از عرضه بازی‌مان برروی ویندوز ۱۰ بی‌خبر بودیم. ما قرار بود بازی را برروی ایکس‌باکس وان عرضه کرده و سپس در زمانی بازی را به رایانه‌های شخصی از طریق استیم بیاوریم اما اینطور نشد. بدون استیم و پلتفرمش اینکار واقعا دردناک بود. ویندوز استور مایکروسافت یک فاجعه عظیم است. این استور درحال سوختن است. ۹۸ درصد از فروش عنوان Rise of the Tomb Raider که قرار بود پرچم دار فروشگاه ویندوز استور باشد از طریق استیم بوده است! برای Minecraft هم همین داستان است. این به ما هم لطمه زد، فروشگاه مایکروسافت خراب است، تعداد کسانی که حتی نمی‌توانستند بازی را نصب کنند بالا بوده است.

بیایید با هم روراست باشیم ما پروژه خود را براساس فرض اینکه دوبرابر کاربر کنونی ایکس‌باکس وان، کاربر در دسترس است آغاز کردیم. قرار بود دوبرابر افراد کنونی که از ویندوز ۱۰ استقاده می‌کنند در دسترس باشد. پس حالا سود عنوان Fable Legends در جهان بازی‌های رایگان با پرداخت درون‌برنامه‌ای نیز نصف آنچه تصور می‌شد، می‌شود. چراکه فقط نصف آنچه که فکر می‌کردیم کاربر داریم در دسترس است.

اینطور که به‌نظر می‌رسد دلیل آنکه مایکروسافت بسیاری از عناوین خود را که پیش‌تر به‌صورت انحصاری برای ایکس‌باکس وان معرفی شده به ویندوز ۱۰ می‌آورد، فروش پایین ایکس‌باکس وان است. مایکروسافت سعی می‌کند فروش پایین ایکس‌باکس وان را با ویندوز ۱۰ جبران کرده و سود حاصل از بازی‌ها خود را به حداکثر برساند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار