X بستن تبلیغات
5. Fixed

زن همه چیز خوار کرم زنده و لامپ می خورد + تصاویر


همه چیز خوار ، عکس انسان همه چیز خوارزن چینی مبتلا به همه چیز خواری با خوردن ماهی زنده و لامپ به دلیل انجام حرکات غیرطبیعی و نرمال توسط پلیس این کشور تحت بازجویی قرار گرفت.

همه چیز خواری یکی از اختلالاتی است که تا پیش از این هم مواردی مشابه این گزارش دیده ایم .یک زن چینی با خوردن اشیای عجیب مانند ماهی قرمز زنده، مارماهی زنده، کرم زنده و حتی لامپ و انتشار تصاویر آن در فضای مجازی توسط پلیس بازجویی شده است. 

زن همه چیز خوار ، عکس انسان همه چیز خوار ، زن همه چیز خوار

زن همه چیز خوار چینی

 این زن خانه دار چینی پس از ضبط فیلم از کارهای عجیبش آن را در اپلیکیشن ویدئویی به نام «چیهوئو فنجیه» که معنای «خواهر فِنگ همه چیز می خورد» منتشر می کرد. البته برخی از مردم می گویند که او برای دریافت کلیک بیشتر از صحنه آرایی و تقلب در ویدیوهایش استفاده می کند.

خواهر فنگ می گوید که می خواهد از طریق اپلیکیشن جدیدی به نام «کوآیشو» ویدیوهایش را منتشر کند. او تاکنون توانسته بیش از 300 هزار دنبال کننده پیدا کند و گفته که از خوردن چیزهایی که مردم نمی خورند، لذت می برد.

این خانم چینی که صاحب فرزند هم هست، در یکی از شبکه های اجتماعی محبوب چین فعالیت می کند. مجموعه ویدیوهای وی با بیش از 170 میلیون کلیک به یکی از داغ ترین موضوعات این شبکه تبدیل شده است. گفتنی است این زن 48 سال دارد. 

تصاویر زن همه چیز خوار چینی در حال خوردن اشیا و موجودات زنده

زن همه چیز خوار ، زن همه چیز خوار ، زن عجیب وغریب

 زن همه چیز خوار ، زن عجیب وغریب ، همه چیز خوار

 زن همه چیز خوار ، همه چیز خوار ، عکس انسان همه چیز خوار

عکس زن همه چیز خوار در چیننتیجه بازجویی پلیس از زن همه چیز خوار در چین

کائو یویانگ، افسر پرونده، می گوید که فیلم ها توسط پسر این خانم گرفته شده بود. این در حالی است که او پیشتر ادعا کرده بود که برادرزاده اش از او فیلم می گرفته است. پلیس می ‎گوید که سن واقعی این خانم 45 سال و سن پسرش نیز 24 سال است.

نام واقعی این خانم فاش نشده اما پلیس می گوید امکان صحنه آرایی در ویدیوهای او وجود دارد. خانم یانگ می گوید: «برای نمونه، در ویدیوی خوردن کاکتوس، تمام خارهای آن گیاه جدا و سپس فیلمبرداری ادامه پیدا کرده است.»

پلیس چین البته می گوید برخی از ویدیوهای این خانم ظاهرا واقعی بوده است. مقامات مسئول اما از بیم خطرناک بودن این ویدیوها از جنبه آموزشی برای کودکان برخی از ویدیوهای این خانم را پاک کرده اند.

همه چیز خوار ، تصاویر زن همه چیز چینی در حال خوردن ماهی زنده

زن همه چیز خوار کرم زنده و لامپ می خورد + تصاویر 5/5 1

منبع : دیلی میل /ن

این مطلب مفید بود ؟ این مطلب مفید بود ؟ پسندیدم 1 نپسندیدم 0

مطالب پیشنهادی

آیفون 7همه چیز درباره آیفون 7 + تصاویرجشنواره کنهمه چیز درباره جشنواره فیلم کن + تصاویرکرمکرم استخوان خوار یا زامبی در دریای مدیترانه + تصاویرخانه وارونهدکوراسیون خانه وارونه ، جایی که همه چیز برعکس است + تصاویرباکتری گوشت خوارباکتری گوشت خوار دست این زن را زنده زنده خورد! + تصاویرتصاویر روزتصاویر روز جمعه 21 خرداد 1395جواهرات قرضی ترانه علیدوستی برای جشنواره کن! + تصاویرجواهرات قرضی ترانه علیدوستی برای جشنواره کن! + تصاویرجنجال خالکوبی فمنیستی ترانه علیدوستی + واکنشجنجال خالکوبی فمنیستی ترانه علیدوستی + واکنشکتایون ریاحی بازیگر نقش زلیخا و همسر میلیاردرشکتایون ریاحی بازیگر نقش زلیخا و همسر میلیاردرشجنجالی ترین “طلاقهای بازیگران” سینمای ایران + تصاویرجنجالی ترین “طلاقهای بازیگران” سینمای ایران + تصاویر نظر کاربران

نظر خود را بنویسید ...

وب گردی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار