داغ شدن Sony Xperia X هنگام عکاسی -آکا


,گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,[categoriy]

گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ

آکاایران: داغ شدن Sony Xperia X هنگام عکاسی


آکاایران اگر سال گذشته پیگیر اخبار سونی بوده اید احتمالا مشکل داغ شدن گوشی Sony Xperia Z3 Plus را به خاطر دارید.

البته با توجه به این که +Xperia Z3 از پردازنده ی Snapdragon 810 استفاده می کرد که تمایل زیادی به گرم شدن دارد این موضوع چندان موجب شگفتی نبود. هنگامی که مشخص شد اپلیکیشن دوربین Xperia Z4 هم (که دقیقا مشابه +Xperia Z3 است) موجب داغ شدن گوشی می شود، سونی قول داد تا یک بروزرسانی نرم افزاری را برای حل این مشکل منتشر کند.

به گزارش آکاایران احتمالا فکر می کنید چنین مشکلاتی دیگر گریبان گیر کاربران گوشی های هوشمند سری Xperia سونی نخواهد شد؛ چرا که گوشی جدید Sony Xperia X به پردازنده ی Snapdragon 650 مجهز است. پردازنده ای که مانند Snapdragon 810 مشکل داغ شدن ندارد. ولی یک ویدیوی تازه که در آلمان ضبط شده است خبر از داغ شدن این گوشی پس از باز کردن اپلیکیشن دوربین می دهد.
البته باید اضافه کرد که به نظر نمی رسد تمام گوشی های Xperia X به مشکل داغ شدن دچار باشند. این مشکل می تواند به نسخه های متفاوت میان افزار (Firmware) مربوط باشد که در مناطق مختلف روی گوشی استفاده شده است. حتی ممکن است این مسئله فقط به دلیل معیوب بودن گوشی مورد استفاده در این ویدیو رخ داده باشد. با این حال بهتر است سونی حتی کوچکترین اشاره به مشکلات مربوط به داغ شدن را هم کاملا جدی بگیرد. به ویژه حال که قصد دارد گوشی های هوشمند خود را از نو صف آرایی کرده و از مشکلات سال گذشته ی خود در این زمینه فاصله بگیرد.

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار