اقدامات جدی تری برای متقلبان The Division در نظر گرفته شده

اگر شما هم جز کسانی هستید که مداما در بازی های آنلاین نظیر The Division تقلب می کنید ، در جریان باشید که یوبی سافت با این مسئله از این به بعد برخورد جدی میکند.

این استودیو به تازگی اعلام کرده اگر گیمری در The Division حتی برای بک بار هم تقلب کند ، آن را برای همیشه بن دائم خواهد کرد.

یوبی‌سافت مسیو گفت که برنامه ی جدید مانند قبل نیست که بازیکن ابتدا ۱۴ روز بن می شد و دوباره می توانست به بازی برگردد ، هم اکنون به صورتی است که فرد متقلب برای همیشه بن می شود ، این در صورتی است که این استودیو نمی گذارد که تقلب به بار دوم بکشد و همانجا فرد خاطی را از بازی منع می کند

با این همه هشدارهایی که یوبی سافت در گذشته داده بود ، همچنان برخی از گیمرها در بازی خود تقلب میکنند و به همین علت آنها تصمیم بر اقدامات محکم تری نسبت به گذشته دارند.

Bazitalk_the Division _12 Tips _part 2 (1)

در ماه آوریل این کمپانی اعلام کرد که سه روز جریمه ی کسانی است که در بازی از چیت استفاده میکنند و بعد از آن دوباره می توانست به بازی برگردد ولی در صورت تکرار برای همیه بن دائمی میشد

به تازگی نیز شاهد یک سیستم شناسایی چیت بودیم که خیلی راحت می توانست فرد خاطی را تشخیص دهد

در اخبار دیگر از این بازی ،آمازون آلمان به تازگی در لیست جدید از محصولات خود یک بسته ی الحاقی جدید با نام Underground برای بازی Tom Clancy’s The Division اضافه کرده است.

این لیست نشان می دهد که این DLC جدید دارای داستان و ویژگی های جدید بوده و به صورت رسمی برای انتشار بر روی نسخه ی Xbox One این بازی برنامه ریزی شده است.

در کنار آن تاریخ انتشار دقیق هم برای انتشار بسته ی الحاقی Underground مشخص شده است که در اصلی ۲۸ ژوئن ۲۰۱۶ برابر با ۸ تیر ۱۳۹۵ را نمایش می دهد.

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار