X بستن تبلیغات
5. Fixed

جدیدترین نظرسنجی از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا/ کلینتون از ترامپ پیشی گرفت

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، به نقل از فاکس نیوز  نظرسنجی ها نشان دهنده اقبال بیشتر مردم آمریکا به هیلاری کلینتون درمقایسه با دونالد ترامپ است.

رقابتهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با نهایی شدن تقریبی نام هیلاری کلینتون به عنوان نامزد نهایی حزب دموکرات و دونالد ترامپ به عنوان نامزد نهایی حزب جمهوری خواه از مرحله رقابتهای درون حزبی خارج و بر تقابل دو حزب متمرکز می شود. 

در نظرسنجی اخیر فاکس نیوز از مردم آمریکا پرسیده شد که اگر ترامپ و کلینتون در نشست نهایی احزابشان به عنوان نامزد نهایی حزب معرفی شوند و در انتخابات مطرح باشند، به کدامیک از این دو رای خواهند داد.

چهل و دو درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی اعلام کردند به هیلاری کلینتون دموکرات رای می دهند. اما به نظر سی و نه درصد از آمریکایی ها ، ترامپ جمهوری خواه گزینه بهتر برای راهیابی به کاخ سفید بود. 

فاکس نیوز این نظرسنجی را روزهای پنجم تا هشتم ژوئن با حاشیه خطای سه درصد انجام داد. یک هزار و چهار نفر از آمریکایی های ثبت نام کرده برای انتخابات در این نظرسنجی شرکت داشتند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار