انتظارمردم ورامین برای تکمیل پروژه مهم شهری/ سرنوشت پل امام رضا

به گزارش خبرنگار مهر، پل امام رضا(ع) که اجرای آن فراز و فرودهای فراوانی به همراه داشته، یکی از پروژه های مهم شهری ورامین محسوب می شود.

با توجه به ایجاد ترافیک های سنگین در برخی ساعات شبانه روز در محل اجرای این پروژه، شهروندان و رانندگان ورامینی منتظر هستند تا ببینند چه زمانی پل امام رضا(ع) به نتیجه رسیده و وسایل نقلیه مردم ورامین از روی این پل عبور خواهد کرد.

انتظار شهروندان ورامینی برای به نتیجه رسیدن پروژه پل امام رضا(ع)

بر اساس مشاهدات خبرنگار مهر، کارگران در پل امام رضا(ع) مشغول به فعالیت هستند، اگر چه شهروندان و مردم ورامین انتظار دارند تا تعداد نیروی انسانی برای سرعت یافتن اجرای این پروژه مهم شهری افزایش پیدا کند.

شهروندان ورامینی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشتند که پل امام رضا(ع) به عنوان یکی از مهم ترین پروژه های کنونی شهری ورامین نیازمند توجه ویژه مسئولان است و با توجه به مشکلاتی که این پروژه برای تردد وسائل نقلیه و ساکنان  وکسبه اطراف پل ایجاد کرده، باید این پروژه هر چه سریعتر به نتیجه برسد.

اجرای پل امام رضا بر اساس طرح تفصیلی ضروری است

علی حیدریان شهردار ورامین در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین بر اجرای دقیق طرح تفصیلی و طرح جامع شهر ورامین در جریان احداث پل امام رضا(ع) تأکید دارد.

وی افزود: شهر ورامین تجربه پلی مانند کارخانه قند و دو تکه شدن ورامین را دارد و مسئولان شهری تلاش دارند که بار دیگر این تجربه تکرار نشود.

حیدریان ادامه داد: شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین نظراتی درباره اجرای پروژه پل امام رضا(ع) دارد و معتقد است که باید این پروژه بر اساس طرح تفصیلی اجرایی شود و قطعا بر این امر نظارت خواهد داشت.

فعالیت در پل امام رضا در جریان است

سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت پل امام رضا(ع) اظهار داشت: فعالیت عمرانی در پل در جریان است.

وی با اشاره به نظرات شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین درباره نحوه اجرای پل امام رضا(ع) افزود: شورای اسلامی و مدیریت شهری ورامین درباره شیوه اجرای پل امام رضا(ع) نقطه نظراتی داشت که بالاخره با برگزاری جلسات متعدد، نظرات این شورا تأمین شد.

فاصله ستون ها در رمپ خیابان رسالت مطابق نظر شهرداری  است

نقوی حسینی با تأکید بر اجرایی شدن نظر شورای اسلامی و شهرداری ورامین در خصوص رمپ های خیابان رسالت ادامه داد: بر اساس توافق انجام شده، فاصله ستون ها در رمپ ها به سمت خیابان رسالت بر اساس نظر شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین اجرایی شده است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: هم اکنون نیز پیمانکار پروژه در حال انجام امور است و امیدواریم هر چه زودتر پل امام رضا(ع) مورد بهره برداری قرار گیرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار