هدف پولکی استقلال با منصوریان!

آبی ها قصد دارد از استعداد سرمربی شان در کشف استعدادها نهایت استفاده را ببرند.

خبرآنلاین: آبی ها قصد دارد از استعداد سرمربی شان در کشف استعدادها نهایت استفاده را ببرند.

استقلال در سال های گذشته همواره باشگاهی مصرف کننده بود و معمولا بازیکنی نساخته که از آن به درآمد برسد. مظلومی در فصل گذشته تلاش کرد تا این پروژه را عملی کند ولی چندان موفق نبود. هر چند او جوان ها را بازی داد ولی امروز کسی نیست که بگوید این جوان ها فوق العاده بودند و استقلال می تواند از فروششان به پول برسد.

منصوریان اما با مظلومی یک تفاوت عمده دارد. او بازیکنان جوانی را کشف می کند که تا به حال کسی نام شان را نشنیده است. او در نفت تهران چنین پروژه ای را پیاده کرد و توانست این باشگاه را غنی از بازیکن کند؛ بازیکنانی که مشتری زیادی داشتند و دارند.

از بیرانوند بگیرید تا امیری و مطهری و کلی بازیکن جوان مثل دانشگر، علیاری، زکی زاده و... منصوریان با این پیشینه، به مدیران استقلال هم گفته قصد دارد این باشگاه را به پول برساند. او در سال های گذشته نشان داده چه استعداد فوق العاده ای در کشف بازیکن دارد.

او نه تنها در نفت بلکه در تیم ملی امید هم بازیکنانی استفاده کرد که هرکدام توانستند چهره شوند و حالا در لیگ برتر بازی می کنند. منصوریان هر چند تا الان بازیکنان نامی برای تیمش گرفته ولی قصد دارد بازیکنان زیر 23 سال را به ترکیبش اضافه کند.

او قصد دارد استعدادیابی اش را در لیگ یک و دو هم انجام دهد. این احتمال وجود دارد که آبی ها تیم ب هم تشکیل دهند و این تیم هم زیر نظر منصوریان باشد.

البته او قصد دارد به تیم های پایه استقلال هم سرک بکشد و سازماندهی خوبی به وجود بیاورد. در صورتی که منصوریان بتواند این پروژه را مثل نفت در استقلال هم پیاده کند، در سال های بعدی به احتمال فراوان این باشگاه به درآمدزایی می رسد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار