‫حمله مرگبار به یک مرد و کودک 6 ساله اش درخانه جنگلی

رکنا: با کشف اجساد یک مرد و دختر 6 ساله ای در خانه ای واقع در جزیره وایت یکی از بزرگ ترین جزایر انگلستان تحقیقات پلیس برای شناسایی عامل یا عاملان این جنایت آغاز شده است.

اجساد یک مرد و دختر 6 ساله ای در منزلی در وایت کارآگاهان ویژه قتل را به این خانه جنگلی کشاند. علاوه بر پیکر بی جان این دو نفر اجساد دوسگ نیز در محل وقوع جرم توسط پلیس کشف شده است. یک دختر 6 ساله به همراه مرد 44 ساله ای به دلایل نامشخصی به قتل رسیده اند. طبق گزارش پلیس نیوهمشایر پیکر نیمه جان دختری در کنار اجساد مرد 44 ساله و دو سگ صبح روز چهارشنبه در منزل شان کشف شده، با ورود پلیس به این خانه دختربچه به سرعت به بیمارستان سنت مری در نیوپورت انتقال داده شد، اما بعد از مدت زمان کوتاهی قربانی جان باخت. پلیس اذعان داشته این اتفاق هیچ تهدیدی برای سایر ساکنین منطقه ندارد و برای روشن شدن زوایای تاریک این قتل در حال تحقیق و بررسی هستند. شناسایی اجساد به طور رسمی در حال انجام شدن است و افسران تجسس برای کشف سرنخ های بیشتری در محل وقوع قتل حاضر هستند. طبق نظرات اولیه تیم تحقیق احتمال می رود این قتل در نیمه شب رخ داده باشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار