X بستن تبلیغات
5. Fixed

درخشش پله های سانفرانسسیکو زیر نور ماه

پروژه پله های کاشی خیابان شانزدهم، یک پروژه اجتماعی شگفت انگیز در سانفرانسیسکو است. دوستان و همسایگان گرد هم آمده اند تا 163 پله خیابان شانزدهم و موراگا را با کاشی موزائیک های رنگارنگ به زیبایی بپوشانند.

برترین ها: پروژه پله های کاشی خیابان شانزدهم، یک پروژه عام المنفعه شگفت انگیز در سانفرانسیسکو است. دوستان و همسایگان گرد هم آمده اند تا 163 پله خیابان شانزدهم و موراگا را با کاشی موزائیک های رنگارنگ به زیبایی بپوشانند. اما اگر این پروژه به اندازه کافی برایتان جذاب نیست باید صبر کنید خورشید غروب کند. 

کاشی های آینه ای در طول شب نور مهتاب را باز می تابانند و آن را جذاب تر و دیدنی تر می کنند مخصوصا هنگام طلوع و غروب خورشید. این پروژه با کمک 300 همسابه و در طول یک سال و نیم تکمیل شد. بیش از 220 همسایه ساخت کاشی های دست ساز به شکل پرنده، ماهی و حیوانات را حمایت مالی کردند. نتیجه نهایی بسیار شگفت انگیز شد اما همان طور که در تصاویر هم می بینید زیبایی واقعی بعد از غروب آفتاب آشکار می شود. این پروژه یک نمونه عالی از آن چیزیست که اعضای جامعه با همکاری هم می توانند به آن دست یابند. این همان چیزیست که یک «گام» در مسیر درست نامیده می شود.

درخشش پله های سانفرانسسیکو در نور ماهدرخشش پله های سانفرانسسیکو در نور ماهدرخشش پله های سانفرانسسیکو در نور ماهدرخشش پله های سانفرانسسیکو در نور ماه

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار