ترفندی ساده و کاربردی برای 

آکاایران: در ادامه ترفندی ساده و کاربردی برای غیر قابل ردیابی کردن گوشی موبایل را معرفی می کنیم.

,غیر قابل ردیابی کردن گوشی,غیر قابل ردیابی کردن گوشی موبایل,غیر قابل ردیابی کردن موبایل,[categoriy]

ترفندی ساده و کاربردی برای غیر قابل ردیابی کردن گوشی موبایل · -آکاغیر قابل ردیابی کردن گوشی,غیر قابل ردیابی کردن گوشی موبایل,غیر قابل ردیابی کردن موبایل,ردیابی کردن گوشی,ردیابی کردن گوشی موبایل

آکاایران: ترفندی ساده و کاربردی برای غیر قابل ردیابی کردن گوشی موبایل ·

به گزارش آکاایران: خودتان را یک خلافکار فرض کنید که از دست پلیس فرار کرده و برای آنکه کسی نتواند جایش را پیدا کند فکر بکری به ذهنش می رسد و گوشی هوشمندش را در حالت «Airplane mode» قرار می دهد.

بسیار خوب، باید بدانید این اولین و آخرین اشتباه زندگی کوتاه شما به عنوان یک خلافکار خواهد بود چون پلیس به سرعت بازداشت تان می کند. در واقع در گوشی شما سفت افزارهایی (Firmware) نصب شده که با قرار دادن گوشی در حالت «Airplane mode» از کار نمی افتند و به این ترتیب گوشی شما کاملا قابل ردیابی می ماند.

پس کار خیلی سختی در پیش ندارید، سیم کارت تان را از گوشی در می آورید یا اصلا گوشی را خاموش می کنید؟ نه. هیچکدام از این کارها هم کمکی بهتان نمی کند و گوشی تان با وجود این اقدامات هم قابل ردیابی خواهد بود.

تنها یک راه وجود دارد که می توانید مطمئن باشید پس از آن گوشی شما قابل ردیابی نیست و آن هم خارج کردن باتری آن است. وقتی گوشی هیچ دنیای اینترنت - الکترونیکی برای تغذیه نداشته باشد یعنی هیچ کدام از عناصر آن هم کار نخواهند کرد.

با در آوردن باتری خیال تان راحت است که دست کسی به شما نمی رسد. از طرفی اگر گوشی هوشمندی دارید که درآوردن باتری اش برای تان به سادگی ممکن نیست دیگر مشکل خودتان است. بهتر است یک گوشی بخرید که بتوانید باتری اش را به سادگی از آن خارج کنید. باتری را که خارج کنید رسما غیرقابل ردیابی خواهید بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار