رویاپردازی عجیب سید جلال/ استاد حواست هست؟

به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، بعد از پايان بازي ايران و قرقيزستان، همانطور كه انتظار مي‌رفت سيد جلال حسيني حصول توافقات نهايي بين خودش و باشگاه پرسپوليس را تاييد كرد.

او ديروز قبل از حضور در باشگاه، مصاحبه‌اي جالب انجام داد و در مورد انگيزه‌اش براي بازگشت به جمع سرخپوشان گفت: «می‌خواهم با پیراهن پرسپولیس به افتخارات داخلی و بین المللی برسم تا روزهای خوبی را در پیراهن سرخ و در کنار ارتش سرخ داشته باشم. وقتی دین خودم را به این تیم ادا کردم راهی ملوان خواهم شد تا با پیراهن پر افتخار قوی سپید از فوتبال خداحافظی کنم.»

سيد جلال در حال حاضر 35ساله است. او گفته دوست دارد با پرسپوليس به يك موفقيت بين‌المللي دست پيدا كند كه اين خودش در خوشبينانه‌ترين حالت ممكن دو سال طول مي‌كشد.

سرخپوشان امسال يك بار ديگر سهميه حضور در ليگ قهرمانان آسيا را به دست آورده‌اند و اگر تخت گاز به سمت قهرماني پيش بروند، اواسط ليگ هفدهم به اين مهم نايل خواهند آمد. به اين ترتيب سيد جلال از حالا خودش را براي دو سال حضور در پرسپوليس آماده كرده و جالب اينكه تازه مدعي شده براي خداحافظي از فوتبال، قصد دارد به انزلي برگردد و پيراهن ملوان را بپوشد! اگر اين اتفاق رخ بدهد و حسيني فقط يك فصل هم براي خداحافظي در ملوان توپ بزند، زودترين زمان آويخته شدن كفش‌هاي او، پايان فصل 97-98 خواهد بود. به اين ترتيب حداقل سني كه او براي بازنشتستگي در ذهن خودش در نظر گرفته، 38سالگي است كه بايد ديد تا آن زمان حسيني مي‌تواند كيفيت استاندارد كنوني‌اش را حفظ كند يا نه؟

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار