Xبستن تبلیغات

آشتی مارادونا و پله در پاریس +تصاویر

دیگو مارادونا و پله دو اسطوره تاریخ فوتبال جهان در پاریس با یکدیگر دیدار و پس از سال‌ها باهم آشتی کردند.

خبرگزاری فارس: 2 اسطوره تاریخ جهان فوتبال که میانه چندان خوبی باهم نداشتند پس از سال امشب در حاشیه دیداری که قبل از آغاز یورو 2016 در شهر پاریس به مناسبت صلح جهانی برگزار شد با یکدیگر دیدار کرده و در آغوش هم قرار گرفتند.

در این دیدار که با حضور ستارگان محبوب فوتبال جهان از جمله روبرتو باجو، فرناندو هیه‌رو، به به تو و چیرو فرارا و دیگر بازیکنان برگزار شد پله به دلیل اینکه به تازگی از بیمارستان مرخص شده بازی نکرد اما در میان ستارها حضور داشت.

در حاشیه این دیدار که با استقبال فراوانی مواجه شد پله ستاره برزیلی فوتبال جهان و دیگو مارادونا فرمانده تکرار نشدنی فوتبال آرژانتین برخورد گرمی با هم داشتند و در آغوش هم قرار گرفتند که با استقبال حضار مواجه شد.

مارادونا در مورد پله گفت: همه ما می‌دانیم پله چه شخصیت بزرگ و تکرار نشدنی است.و هیچگاه کسی به مانند او تکرار نخواهد شد.

پله نیز گفت :با تشکر فراوان از دوستم مارادونا برای این فرصت و یک کف مرتب به بازیکنان که امروز در اینجا حضور داشتند. این لحظه‌ای برای صلح است.

فرناندو هیرو، روبرتو باجو، کلارنس سیدورف، ببتو، دیدا، دیوید ترزگه، مارکو ماتراتزی و هرنان کرسپو هم دراین بازی که به با نام صلح جهانی برگزار شد حضور داشتند.

در این دیدار نمادین مارادونا 30 دقیقه در میدان حضور داشت و بارها مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

نکته جالب اینکه پله هرگاه مارادنا صاحب توپ می‌شود تماشاگران را ترغیب به تشویق می‌کرد.

این دیدار با اسپانسری یک شرکت معروف ساعت‌سازی برگزار شد.

 مارادونا

 مارادونا

 مارادونا

 مارادونا

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار