X بستن تبلیغات
5. Fixed

انتشار کتاب شاعر منافقین با مجوز ارشاد بدون هیچ مشکلی

به گزارش گروه فرهنگی جام نیوز، کتاب ترانه‌ها و سروده‌های «رضا- الف» که به اتفاق آهنگسازی بنام «محمدرضا- چ» آلبوم «شبهای خط‌خطی» را با صدای مرجان منافق آمریکانشین، در استودیو بل تهران و با هزینه «مریم قجر (رجوی)» سرکرده صوری منافقین تهیه کرده بودند، بدون هیچ مشکلی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز نشر دریافت کرد.

کتاب شامل سه بخش است: در بخش نخست ترانه‌های مبتذلی که آنها را در سال های سیاه حکومت پهلوی دوم با صدای خوانندگان رژیم طاغوتی ضبط کرده است، به چاپ رسیده است.

در بخش دوم اشعاری چاپ شده است که در روزگار رونق موسیقی پاپ با فشار رئيس اسبق حوزه هنری توسط نشر حوزه تصویب شده و به بازار آمده است. بخش دیگر نیز حاوی عکس‌ها و دست‌نوشت‌های مربوط به روزگار حکومت پهلوی دوم است.

شایان ذکر اینکه هنرپیشه فیلم های آبگوشتی در رژیم طاغوت «شهلا صافی‌ضمیر» معروف به مرجان در زمان فرار به آمریکا، رضا اشعاری و محمدرضا چراغعلی را به عنوان شاعر و آهنگساز به کار گرفت تا برای او آلبومی تهیه کنند تا او در آمریکا به نفع منافقین کنسرت بدهد. ضمن آنکه سرمایه آن توسط تشکیلات منافقین در پاریس تأمین می‌شد./ کیهان

115

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار