X بستن تبلیغات
5. Fixed

یورش شهرک نشینان صهیونیست به مسجد الاقصی

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، این شهرک نشینان در ادامه اقدامات تحریک آمیز خود و در حالی که شماری زیادی از روزه داران فلسطینی در مسجدالاقصی برای عبادت حضور داشتند، وارد مسجدالاقصی شدند.
شهروندان فلسطینی نیز در واکنش به این بی حرمتی، تکبیر گویان درصدد جلوگیری از یورش صهیونیست ها به مسجدالاقصی برآمدند.
منابع آگاه در بیت المقدس گفتند، شهرک نشینان صهیونیست از ورودی «باب المغاربه» و با برخورداری از حمایت نیروهای ویژه امنیتی رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی یورش بردند.
این منابع افزودند که مسجدالاقصی از ساعات نخست بامداد پنجشنبه شاهد حضور گسترده نمازگزاران فلسطینی بود که برای عبادت ویژه ماه مبارک رمضان، تلاوت قرآن کریم و اقامه نماز حضور یافته بودند.
مقام های رژیم صهیونیستی با دادن اجازه به شهرک نشینان برای یورش به مسجدالاقصی، درصدد تقسیم زمانی و مکانی آن و نیز یهودی سازی بیت المقدس هستند.
این درحالی است که سرزمین های اشغالی از چند ماه پیش شاهد انتفاضه جدید علیه رژیم صهیونیستی است.
انتفاضه سوم مردم فلسطین موسوم به انتفاضه قدس در اکتبر سال گذشته (مهرماه) در پی تشدید برخورد صهیونیست ها و شهرک نشینان با مردم فلسطین و هتک حرمت های مکرر آن ها به مسجد الاقصی آغاز شد.
از آغاز انتفاضه قدس تاکنون، دست کم 213 فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست درکرانه باختری، نوار غزه و سرزمین های اشغالی به شهادت رسیده اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار