چه کسی جرات دارد در این خانه ها بخوابد؟

به گزارش پایگاه 598 به نقل از باشگاه خبرنگاران، در فاصله بین ایالت میسوری و لندن یک ساختمان بسیار ترسناک و پر رمز و راز واقع شده که در گذشته "دیوانه خانه" بوده و حالا خالی از سکنه است. در این فاصله نیز ساختمان های دیگری وجود دارد که در گذشته های دور به عنوان سالن های تشییع جنازه و بیمارستان از آن ها استفاده می شد. 

مرکزمشاوراملاک Airbub،از این مکان ها برای اجاره به مردم استفاده می کند. کسانی که در این اماکن مستقر می شوند امکان دارد که در طول شب با یک روح ناخوانده و یا صداهای بسیار بلند غیرمنتظره مواجه شوند. 

مشاور املاک "ایربوب" در وب سایت خود لیست ترسناک ترین خانه های اجاره ای جهان را آورده است. 

ترسناک ترین خانه های جهان/ چه کسی جرات دارد در این خانه ها بخوابد؟

تصویر بالا مربوط است به یکی از خانه های خالی از سکنه و قصر مانند در غرب آمریکای میانه که بیش از 170 سال قدمت دارد. این ساختمان در سال 1850 ساخته شده و در قرن اخیر حوادث عجیب و غریب و ماوراء الطبیعه زیادی در آن اتفاق افتاده است.

ترسناک ترین خانه های جهان/ چه کسی جرات دارد در این خانه ها بخوابد؟

این خانه در گذشته، سالن تشیع جنازه، آرایشگاه مردانه و پس از آن بیمارستان بوده است.

ترسناک ترین خانه های جهان/ چه کسی جرات دارد در این خانه ها بخوابد؟

در این وب سایت نوشته شده است: " در صورتی که مهمان ها و ساکنین با هرگونه حادثه ماوراءالطبیعه و ترسناک مواجه شده و محل را ترک کنند، وجه آن ها به هیچ عنوان پس داده نمی شود." 

در ادامه تصاویری از ترسناک ترین ساختمان های جهان می بینیم:

ترسناک ترین خانه های جهان/ چه کسی جرات دارد در این خانه ها بخوابد؟ترسناک ترین خانه های جهان/ چه کسی جرات دارد در این خانه ها بخوابد؟ترسناک ترین خانه های جهان/ چه کسی جرات دارد در این خانه ها بخوابد؟ترسناک ترین خانه های جهان/ چه کسی جرات دارد در این خانه ها بخوابد؟ترسناک ترین خانه های جهان/ چه کسی جرات دارد در این خانه ها بخوابد؟

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار