چیزهایی که در مسافرت با هواپیما نباید بپوشید+تصاویر

دانستن اینکه چه چیزی بپوشید یا مهمتر از آن چه چیزی در هواپیما نپوشید بسیار مهم است.

چیزهایی که در مسافرت با هواپیما نباید بپوشید

مسافرت با هواپیما

دانستن اینکه چه چیزی بپوشید یا مهمتر از آن چه چیزی در هواپیما نپوشید بسیار مهم است.نوع لباسی که می پوشید یا شلواری که به تن می کنید یا کفش ها اگر راحت نباشند باعث مشکلات حادی از جمله انسداد عروق ؛متورم شدن پاها و ... می شود.

 چیزهایی که در مسافرت با هواپیما نباید بپوشید


1.لباس های تنگ نپوشید/ لباس باجنس راحت و طبیعی بپوشید
نشستن در صندلی های هواپیما و پوشیدن لباس های تنگ جریان خون شما را محدود می کند.از شلوارهای گشادی که از الیاف طبیعی هستند استفاده کنید تا در طول سفر دچار مشکل نشوید.

2.کفش پاشنه بلند استفاده نکنید/ کفش راحتی پا کنید

 چیزهایی که در مسافرت با هواپیما نباید بپوشید


کفش پاشنه بلند خود به تنهایی دارای مضرراتی از جمله کمر درد و پا درد است؛حال تصور کنید در هواپیما در یک جای تنگ از آن استفاده کنید.همچنین به این مساله که در فرودگاه باید راه طولانی را تا هواپیما بگذرانید توجه کنید.مطمئنا طی کردن این مسیرها با کفش های راحتی آسوده تر است.

3.از عطر و ادکلن استفاده نکنید/ از لباس های تازه شسته شده استفاده کنید

چیزهایی که در مسافرت با هواپیما نباید بپوشید


هوایی که در کابین هواپیما وجود دارد دارای تهویه نیست و محیط هم بسیار تنگ و کوچک است؛پس لباس تمیز به تن کنید و از عطر و ادکلن استفاده نکنید تا اطرافیانتان را آزار ندهید.ممکن است در کسی که در کنار شما می نشیند آلرژی یا آسم داشته باشد.

4.لباس  مناسب و بی طرف بپوشید
روی برخی از لباس ها عکس هایی وجود دارد که ممکن است به کشوری که وارد می شوید قابل قبول نباشد مثلا عکس های سیاسی. این ممکن است برای شما مشکل ساز شود.همچنین از لباس های تنگ و کوتاه و نامناسب استفاده نکنید.زیرا ممکن است خانواده ای آزرده خاطر شوند.

5.لباس گرم بپوشید

چیزهایی که در مسافرت با هواپیما نباید بپوشید


هنگام لباس زیاد پوشیدن شجاع باشید.می توانید از چندین لباس نازک روی هم استفاده کنید که اگر در هواپیما هوای گرم شما را آزار داد یکی یکی بتوانید لباس ها را در بیاورید.

کوله پشتی

اخبار مرتبط:

چه بیمارانی نباید با هواپیما سفر کنند؟

هنگام سفر با هواپیما از این وسایل استفاده نکنید

سفر نفیسه روشن با هواپیما و در کنار همسرش + عکس

بیماری و مشکلات سلامتی درسفر با هواپیما

راه های خرید بلیط ارزانتر برای سفر با هواپیما

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار