نکاتی بسیار کاربردی برای سفر با دوقلوها+تصاویر

مسافرت به معنای استراحت و لذت بردن است اما رسیدگی به دو قلوها نیز دردسرها و مسئولیت های خود را دارد.

سفر با دوقوها

در و مادر دوقلوها همیشه به داشتن آنها افتخار می کنند اما از استرس های آنها در هرجایی نمی توان گذشت.مسافرت به معنای استراحت و لذت بردن است اما رسیدگی به دو قلوها نیز دردسرها و مسئولیت های خود را دارد.برخی از آنها را با هم بررسی می کنیم.

نکاتی بسیار کاربردی برای سفر با دوقلوها


نیاز به برداشتن وسایل تکراری نیست
همیشه یک سنت است که دوقلو ها از چیزهای مشابه مانند لباس، فنجان، کفش، کالسکه، دوچرخه و کیف مشابه استفاده کنند.در سفر برای لذت بردن از لحظات نیاز نیست که خود را درگیر این مسائل کنید.تنها به این فکر کنید که چمدان سبک تر ؛همچنین کارآمدتری داشته باشید.

نکاتی بسیار کاربردی برای سفر با دوقلوها


رزرو پرواز و صندلی درست
در سفر وجود کودکان دوقلو و یا کودکان نوپا که گریه می کنند می تواند بسیار خسته کننده باشد.اما این نباید مانع سفر رفتن شما شود.برخی از خطوط هوایی قسمتی مخصوص برای مادران شیرده دارد.در پرواز باید سعی کنید که اسباب سرگرمی کودک را فراهم کنید.اگر کودک شیرخوار است پس از طریق تغذیه ی منظم شرایط خواب را برایش فراهم کنید.

تعویض پوشک قبل از حرکت
یکی از راه های ساکت نگه داشتن کودک ؛داشتن پوشکی خشک است.قبل از حرکت حتما پوشک بچه ها را عوض کنید حتی اگر کمی مرطوب هستند.


آخرین لحظات
برای زوج هایی که دارای کودک دوقلو هستند بهتر است که آخرین نفر سوار هواپیما شوند.این عمل باعث می شود رفت و آمدها هنگام سوار شدن کودکان را آشفته نکند.با این حال باید حواستان باشد که چیزی را جا نگذارید.


سرگرمی در پرواز
اگر دو قلوهای شما بیش فعال هستند ؛پس هرگز اسباب بازیهای آنها را فراموش نکنید.تنها راهی که می توانید آنها را در طول پرواز کنترل کنید ؛ سرگرم کردن آنهاست.


استفاده از کالسکه هنگام راه رفتن
مسافرت با یک کودک دشوار است ؛حال وجود دو کودک را تصور کنید!!!به محض اینکه به مقصد رسیدید یک کالسکه با ظرفیت دو نفر اجاره کنید تا در رفت و آمدهای پیاده زیاد اذیت نشوید.

نکاتی بسیار کاربردی برای سفر با دوقلوها

نون و آب

اخبار مرتبط:

 راهنمای کامل مسافرت با کودک

دانستنیهای مهم برای سفر با کودکان+ تصاویر

سفر شادتری را با کودکان تجربه کنید+تصاویر

سفر ساحلی ایده ال و بدون درد سر با کودکان / نکات مهم سفر ساحلی+تصاویر

چند نکته براي سفر با کودکان

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار