X بستن تبلیغات
5. Fixed

هشدار درباره حمله تروریستی به استادیوم ها

اداره فدرال پلیس جنایی آلمان حملات تروریستی با هواپیماهای بدون سرنشین به ورزشگاه‌های فوتبال را سناریویی ممکن دانست و دراین‌باره هشدار داد.

خبرگزاری تسنیم: هفته‌نامه "اشپیگل" نوشت، اداره فدرال پلیس جنایی آلمان (BKA) حملات تروریستی با هواپیماهای بدون سرنشین به استادیوم‌های فوتبال را امکان پذیر دانست و در این باره هشدار داد.

اداره فدرال پلیس جنایی آلمان مزاحمت، جاسوسی و در بدترین مورد حملات تروریستی را از سناریوهای ممکن حملات هواپیماهای بدون سرنشین به ورزشگاه‌های فوتبال دانست.

به این ترتیب سازمان‌های اطلاعاتی آلمان حملات هواپیماهای بدون سرنشین به استادیوم‌های فوتبال و دیگر مکان‌های شلوغ را ممکن ارزیابی می‌کنند.

یک سخنگوی اداره فدرال جنایی آلمان در گفتگویی تأکید کرد که سناریوهای ممکن حملات هواپیماهای بدون سرنشین به ورزشگاه‌های فوتبال می‌تواند از مزاحمت، اقدامات جاسوسی و در بدترین موارد حملات تروریستی را در بر گیرد.

اداره فدرال پلیس جنایی آلمان بخشی را راه‌اندازی کرده است که بر بازار سیستم‌های دفاعی هواپیماهای بدون سرنشین نظارت می‌کند و یافته‌ها و اطلاعات ایالتی برای تشخیص و دفاع در برابر هواپیماهای بدون سرنشین را طبقه بندی می‌کند.

همچنین اپراتورهای ورزشگاه‌های آلمان هم درباره خطر حملات تروریستی هواپیماهای بدون سرنشین ابراز نگرانی کرده‌اند.

ظاهراً باشگاه بایرن مونیخ در حال انجام گفتگوهایی با یک شرکت تسلیحاتی در آلمان برای خرید تجهیزات دفاعی الکترومغناطیسی به‌منظور حفاظت از ورزشگاه بزرگ آلیانتس آرنا است.

مسابقات قهرمانی فوتبال یورو2016 آخر هفته در فرانسه آغاز می‌شود. با وجود اینکه تدابیر امنیتی بسیار شدیدی از طرف سازمان‌های مختلف برای برگزاری این مسابقات اندیشیده شده است، اما بسیاری از سازمان‌های امنیتی غربی درباره حملات تروریستی داعش به این مسابقات هشدار داده و درباره آن ابراز نگرانی کرده‌اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار