طرح‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه فرهنگ استان بوشهر مشخص شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، فتح الله حقیقی در نشست اقتصاد مقاومتی در حوزه فرهنگ اظهار داشت: باید اقدمات و فرهنگ سازی در حوزه اقتصاد مقاومتی به گونه‌ای صورت گیرد که وجدان عمومی وجود آن را احساس کند.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: باید در برنامه و طرح‌های اقتصاد مقاومتی به ویژه در بخش فرهنگ سازی از موازی کاری جلو گیری شود تا اقدامات نمود عملی داشته باشند.

 وی تصریح کرد: تا ظرف یک هفته آینده با محوریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان جلسه‌ای در قالب برش عملیاتی طرح اقتصاد مقاومتی در حوزه فرهنگ گرفته شود و نتیجه آن برای اجرا اعلام شود.

حقیقی بیان کرد: امسال یکی از طرح‌های امید اجتماعی که در استان اجرا می‌شود مرتبط با فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی است.

وی خاطر نشان کرد به منظور فرهنگ سازی در اقتصاد مقاومتی نقش دولت کفایت نمی‌کند، باید همه آحاد جامعه بخصوص نهادهایی نظیر صدا و سیما نقش ایفا کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، طرح امید اجتماعی در قالب برنامه ۱۵ گانه اجرایی شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار