مجسمه‌ی یادبود عکس سلفی در تگزاس

دیجی کالا : سلفی گرفتن دیگر جزوی از زندگی امروزمان شده. فرقی نمی‌کند که مشغول چرخ زدن در شبکه‌های اجتماعی و به‌طور کلی فضای مجازی باشید یا توی خیابان‌ها پرسه بزنید؛ نشانه‌های این فرهنگ جدید همه‌جا خودشان را نشان می‌دهند.

تا چند سال پیش شاید گرفتن یک عکس دسته‌جمعی که همه‌ی حاضران در آن باشند، تبدیل به دردسر بزرگی می‌شد. داشتن عکس تکی هم همیشه نیازمند یک همراه خوب و خوش‌ذوق بود. اما امروز این‌طور نیست و حتی در جمع‌های بزرگ هم دوست داریم دوتا دوتا یا حتی از خودمان عکس‌های سلفی داشته باشیم. این فرهنگ آن‌قدر در سطح دنیا جا افتاده که به‌تازگی در تگزاس مجسمه‌ای از دو دختر در حال سلفی گرفتن ساخته شده است.این مجسمه که درواقع یادبودی از سلفی گرفتن‌های روزگار ماست، در شهر شوگرلند ایالت تگزاس و درست روبه‌روی ساختمان شورای شهر واقع شده. به این‌ترتیب مردم در دهه‌ها و حتی سده‌های آینده به این مجسمه زل می‌زنند تا جلوه‌ای از سبک زندگی را در تمدن اوایل قرن بیست‌ویکم میلادی درک کنند!

اما چیزی که در این میان شاید بیش‌تر از هرچیزی برای طرفداران پروپا قرص بازار گوشی‌های هوشمند جالب باشد، این است که گوشی در دست دختری که سلفی می‌گیرد، از چه برند و چه مدلی است؟

می‌توانید این گوشی را از روی عکس بشناسید؟ نظر شما چیست؟ حدس‌های خودتان را با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار