‫اعتراف سارقان به سرقت پنج میلیاردی سیم و کابل برق ممممم

رکنا: دو سارق حرفه ای سیم و کابل برق شبکه هوایی در شهرستان تفت شناسایی، دستگیر و به سرقت هفت تن سیم و کابل برق اعتراف کردند.

وی ادامه داد: در تحقیقات ماموران پلیس مشخص شد که سارقان با یک دستگاه خودروی سواری و در ساعات پایانی شب به مکان های خلوت و فرعی مراجعه کرده و دست به سرقت زده اند.

سرهنگ غلامزاده افزود: با تلاش شبانه روزی و انجام تحقیقات محلی دو نفر از سارقان سابقه دار و حرفه ای شناسایی و پس از اخذ مجوز قضائی در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

غلامزاده ضمن اشاره به کشف دو تن سیم کابل سرقتی در بازرسی از مخفیگاه سارقان افزود: متهمان به اداره پلیس منتقل و تحت بازجویی قرار گرفتند که در نتیجه به سرقت هفت تن سیم و کابل برق شبکه هوایی و فروش به یک مالخر اعتراف کردند.

وی ارزش برآورد شده این اموال سرقتی را پنج میلیارد ریال بیان کرد و افزود: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان مالخر را نیز شناسایی و دستگیر کردند. این اقدام به موقع پلیس رضایت و خشنودی شهروندان و همچنین مسئولان را از عملکرد پلیس به دنبال داشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار