X بستن تبلیغات
5. Fixed

واگذاری زمین‌های دولتی با کاربری آموزشی به نوسازی مدارس ایلام

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، شاپور پولادی در نشست شورای تعیین تکلیف اراضی آموزشی شهر ایلام گفت: تعامل و همکاری دستگاه های اجرایی برای واگذاری اراضی بلا استفاده و اختصاص آنها به فضاهای آموزشی یک ضرورت اساسی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه بیشترین کسری فضای آموزشی استان در شهر ایلام است، گفت: ضرورت دارد باید واگذاری زمین های دولتی با کاربری آموزشی به اداره کل نوسازی مدارس استان برای ساخت مدارس جدید در دستور کار قرار گیرد.

پولادی خواستار تشکیل بانک اطلاعاتی از فضاهای آموزشی استان به منظور برنامه ریزی برای توسعه فضاهای آموزشی شد.

وی از آموزش و پرورش، نوسازی مدارس، دفتر فنی استانداری، شهرداری و فرمانداری ایلام و اداره کل راه و شهرسازی خواست تا کمیته ای به منظور شناسایی نیازمندی های فضاهای آموزشی شهر ایلام تشکیل داده و نتیجه را به این معاونت اطلاع دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی بیان کرد: بر اساس بررسی های انجام گرفته اکنون ۹ قطعه زمین با کاربری آموزشی در شهر ایلام در اختیار راه و شهرسازی قرار دارد که پس از معرفی به نوسازی مدارس باید بر اساس نیاز منطقه، مدارس جدید در آنها ساخته شود.

وی افزود: در این زمینه آموزش و پرورش نیز باید نقاط شهر ایلام را که نیاز به ساخت مدرسه دارند شناسایی و معرفی کند تا عملیات ساخت و ساز مدارس در مناطقی که نیاز است، انجام شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار