فراری خاص وبا شکوه فقط برای یک مشتری+تصاویر

این یک فراری ۴۵۸ MM سفارشی است که اختصاصی به تعداد تنها یک نمونه برای یک مشتری انگلیسی ساخته شده است.

فراری خاص وبا شکوه فقط برای یک مشتری

فراری خاص

این یک فراری ۴۵۸ MM سفارشی است که اختصاصی به تعداد تنها یک نمونه برای یک مشتری انگلیسی ساخته شده است. این خودرو توسط بخشی از فراری که مسئولیت پاسخگویی به نیاز مشتریانی را دارد، تولید شده است.

فراری خاص وبا شکوه فقط برای یک مشتری

برای این خودرو بدنه جدیدی از آلومینیوم تولید شده که در جلو و عقب پنل‌های فیبرکربن قرار گرفته است. ایجاد دو ورودی هوا در طرفین از دیگر نقاط تمایز است که هم حجم بیشتری از هوا را به داخل موتور هدایت می‌کند و هم با فرم آئرودینامیک خاص خود جای خالی اسپویلر عقب را جبران می‌کند که با یک برآمدگی بالای چراغ‌های عقب جایگزین شده است. چراغ‌های عقب خود نیز از ۴۸۸ جدید قرض گرفته شده‌اند.

فراری خاص وبا شکوه فقط برای یک مشتری

اخبار خودرو نوشت: ساختار اصلی و انتقال قدرت نسبت به ۴۵۸ اورجینال بدون تغییر باقی مانده که شامل موتور تنفس طبیعی ۴/۵ لیتری V8 با توان ۵۹۷ اسب‌بخار می‌شود. البته زیر این پوسته جدید تغییراتی هم به چشم می‌خورد. به‌عنوان مثال رادیاتورهای جلو به سمت بالا منحرف و نسبت به ۴۵۸ عادی به هم نزدیک‌تر شده‌اند.

 فراری خاص وبا شکوه فقط برای یک مشتری

به گفته فراری بخشی از سفارش مشتری به آفتابگیر کردن شیشه‌ها برمی‌گشت که در نتیجه شیشه‌های جلو و طرفین به رنگ دودی درآمده و با توجه به همرنگی با ستون‌ها به‌نوعی در هم ادغام شده‌اند.

عکس‌های گرفته از این فراری جدید در پیست فیورانوی فراری گرفته شده که موتور MM اولین لرزش خود را در آنجا به همراه مالک خوش اقبالش و راننده تست فراری داریو بنوزی تجربه کرد.

 فراری خاص وبا شکوه فقط برای یک مشتری

فراری به‌طور رسمی به اینکه MM مخفف چه کلماتی است اشاره‌ای نکرده است. شاید مایله میگلیا (مسابقات اتومبیلرانی جاده‌ای در ایتالیا) یا مارش مالو یا به احتمال قوی‌تر مولتی میلیونر! این در حالی است که فراری قیمت خودروهای اختصاصی برای مشتریانش را نیز فاش نمی‌کند و البته یک فراری تک دستگاه نباید ارزان باشد.

عصرخودرو

اخبار مرتبط:

ماشین فراری 8 میلیارد تومانی در خرمشهر!!+ عکس

ماشین فراری دست ساز ایرانی ! + تصاویر

ماشین های عجیب غریب فراری + تصاویر

خودرو میلیاردی فراری در تعمیرگاه+عکس

گرانترین خودرو فراری تاریخ را ببینید + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار