زهیوی: تعصبم را به پول نفروختم

بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تیمهای ذوب آهن، پرسپولیس، صبا، فولاد و نفت آبادان به دنبال جذب من بودند اما به عشق مردم خوزستان در استقلال ماندم.

کاپ: رحیم زهیوی درباره ماندنش در استقلال خوزستان اظهار داشت: من چند پیشنهاد خیلی خوب داشتم که می توانستم استقلال خوزستان را ترک کنم و به یکی از آن تیم ها بپیوندم اما عشق به مردم خوزستان و طرفداران استقلال و همچنین به خاطر مربیان خوبم در این تیم که باعث پیشرفتم شدند تصمیم گرفتم یک فصل دیگر اینجا بمانم.

وی در ادامه افزود: تیم های ذوب آهن اصفهان، پرسپولیس تهران، فولاد خوزستان، صنعت نفت آبادان و صبای قم مهم ترین تیم هایی بودند که درصدد جذبم بودند اما من تعصبم را به پول نفروختم و می خواستم نشان دهم که بازیکن پولکی نیستم و همه چیز را فدای مادیات نمی کنم. میخواهم امسال را هم با استقلال خوزستان باشم و در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنم.

بازیکن تیم استقلال خوزستان درباره رقم قراردادش خاطرنشان کرد: قرارداد من نسبت به فصل گذشته افزایش پیدا کرده است اما اصلا میلیاردی نیست و کمتر از 700 میلیون تومان است. بر سر مسائل مالی چندان مساله ای نداشتم و قراردادم را دلی امضا کردم.

زهیوی در پایان گفت: امیدوارم بتوانم مانند فصل قبل برای استقلال خوزستان مثمرثمر باشم و هواداران از من راضی باشند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار