ستاد سوخت در پی عملیاتی کردن مصوبه اسقاط خودرو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، مهدی نیکدار گفت: از رده خارج کردن سالانه 30 درصد خودروهای فرسوده خودرو سازان داخلی، مصوبه ای است که بدان عمل نمی شود اما ستاد سوخت در پی عملیاتی کردن این مصوبه است.

وی با اشاره به علل انجام نشدن این مصوبه توسط خودروسازان گفت: هزینه هایی که اسقاط خودرو برای خودروسازان دارد باعث بالا رفتن قیمت خودرو خواهد شد ولی ما به دنبال عملیاتی کردن این مصوبه هستیم.

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور درباره خودروهای وارداتی نیز گفت: وارد کننده به ازای خودرویی که وارد می کند باید خودرو اسقاط کند که این موضوع بستگی به میزان مصرف خودروی وارداتی دارد.

نیکدار با بیان اینکه بیشترین خودروهای وارداتی در سال93 وارد کشور شد گفت: بیشترین اسقاط نیز که 320 هزار خودرو بود مربوط به سال 93 است که عملاً به خودروهای وارداتی مربوط بود.
 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار