دلار آمریکا 3468 تومان+جدول قیمت انواع ارز در بازار پنجشنبه

در بازار امروز(پنجشنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و 468 تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته چهار تومان افزایش یافته است.

به گزارش اقتصادنیوز، در بازار امروز(پنجشنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و 468 تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته چهار تومان افزایش یافته است.
  
همچنین یورو اروپا تا این لحظه چهار تومان افزایش قیمت داشته و معادل سه هزار و 953 تومان به فروش می‌رسد. نرخ درهم امارات و لیر ترکیه نیز به ترتیب با دو و یک تومان افزایش قیمت گزارش شده است. دلار کانادا و استرالیا نیز به ترتیب معادل دو هزار و 760 و دو هزار و 587 تومان معامله می‌شوند که نسبت به روز گذشته هشت و هفت تومان افزایش قیمت داشته‌اند.

همچنین نرخ فرانک سوئیس با 22 تومان رشد، اکنون معادل سه هزار و 620 تومان اعلام شده است. کرون سوئد، دانمارک و نروژ نیز به ترتیب دو، دو و یک تومان افزایش قیمت داشته‌ است. روبل روسیه نیز با یک تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به فروش می‌رسد.

اما در مقابل این افزایش قیمت‌ها، پوند انگلیس با 20 تومان افت قیمت در این لحظه معادل پنج هزار و 30 تومان معامله می‌شود، همچنین یوان چین و رینگیت مالزی به ترتیب با یک و چهار تومان کاهش قیمت به فروش می‌رسند. این در حالی است که سایر ارزها با همان قیمت‌های قبلی معامله می‌شوند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار