فصل سوم از سری The Walking Dead به زودی در E3 2016 معرفی خواهد شد

همراهان بازی تاک به خوبی می دانند که استودیو تل تیل گیمز اخیرا اعلام کرد که قصد دار فصل سوم از سری محبوب The Walking Dead را در پاییز امسال منتشر کند.

هم اکنون این استودیو اعلام کرده در رویداد E3 2016 که به زودی در تاریخ ۱۲ ژوئن برگزار می شود قصد دارد اطلاعات جدید تر از قابلیت ها و تاریخ انتشار قطعی این فصل جدید را به اشتراک بگذارد.

اینطور که مشخص شده پس از گنفرانس خبری EA و شرکت بتسدا قرار است استودیو تل تیل نیز مدت زمان خاصی در این رویداد حضور پیداکرده و توضیحات بیشتری در رابطه با فصل سوم The Walking Dead به طرفداران بدهد.

این استودیو در بیانیه ای این خبر را اعلام کرده و چنین گفت :

” این یک شنبه که نمایشگاه E3 2016 برگزار می شود, ما نیز قصد داریم در آن حضور پیدا کرده و درباره ی تمامی بخش های فصل جدید از سری The Walking Dead صحبت کنیم. حدس های بسیاری که در سال ۲۰۱۴ درباره ی این فصل از بازی زده می شد ممکن است در این رویداد به حقیقت بدل شده و در عین حال قرار است با اخبار شگفت انگیز بسیاری از ویژگی های این فصل از The Walking Dead آشنا شوید. ما هم اکنون در استودیو سخت در حال کار بر روی آن می باشیم و در حال حاضر فقط می توانیم بگوییم که این فصل جدید دارای داستانی جسورانه و بسیار متفاوت تر از فصل های قبلی بوده و پر از اتفاقات هیجان انگیز و منحصر به فرد می باشد. هم چنین می توان این فصل را به عنوان ادامه ای از حماسه ای باشد که در سال ۲۰۱۲ با لی و کلمانتین درون بازی خلق شد و در واقع شروعی دوباره برای آن ها محسوب می شود.”

Walking-Dead-Season-2-760x427

حال این که قرار است باری دیگر داستانی جدید با این شخصیت های محبوب از The Walking Dead را در فصل سوم آن شروع کنیم, کمی طرفداران این بازی را نگران کرده است.

با این حال ما هنوز نمی دانیم که سازندگان دقیقا چه برنامه ای برای این داستان جدید دارند و قرار است این بار شاهد چه اتفاق هایی در فصل سوم The Walking Dead باشیم.

با این وجود باید صبر کنیم تا در جلسه ی روز یکشنبه در رویداد E3 2016 اخبار های دقیق تری در باره ی این بازی به اشتراک گذاشته شود.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار