X بستن تبلیغات
5. Fixed

دانلود موسیقی متن بازی Tekken 7 دیسک دوم

بازی تاک هم اکنون آهنگ های بازی پرطرفدار Tekken 7 را برای دانلود در اختیار تمامی همراهان خود قرار داده است. موسیقی در بازی های مختلف در کنار دیگر امکانات و قابلیت هایی که یک بازی دارد, به عنوان یک ویژگی مهم شمرده می شود.

Tekken 7 هم در کنار تمام قابلیت هایی که باعث شد هم اکنون در صدر قرار گرفته و مورد توجه کاربران مختلف باشد, دارای یک موسیقی بسیار تاثیر گذار و متناسب با بخش های مختلف گیم پلی می باشد.

این موسیقی زیبا در هر یک از قسمت های بازی نواخته شده و شما هنگام تجربه ی Tekken 7 می توانید از گیم پلی آن نهایت لذت را ببرید.

یک بازی در کنار یک گرافیک زیبا و گیم پلی روان نیاز دارد از نظر موسیقی نیز غنی باشد تا بتواند به عنوان یک بازی همه چیز تمام شناخته شود.

Tekken 7 (13)

اگر یک موسیقی در بازی با شرایطی که در آن هستید هم خوانی داشته باشد می تواند گزینه ی بسیار خوبی باشد که با استفاده از آن انرژی بیشتری بگیرید و با قدرت بسیار دشمنان را از بین ببرید.

هم اکنون موسیقی بازی یکی از مهمترین عناصر یک بازی است که در Tekken 7 به خوبی رعایت شده و در شرایط مختلف مخصوصا هنگام مبارزات مختلف به شما روحیه داده و شما را به پیروز شدن در این نبرد تشویق می کند.

حال ممکن است دوست داشته باشید جدا از بازی هر یک از آهنگ های مختلف Tekken 7 را جداگانه گوش دهید, خب برای این کار تنها لازم است موسیقی متن این بازی را از بازی تاک دانلود کنید.

این بازی دارای دو دیسک می باشد که هر کدام تعدادی از آهنگ های بخش های متفاوت بازی را درون خود دارند.بازی تاک امروز برای شما آلبوم دیسک دوم این موسیقی ها را برای دانلود قرار داده که شامل ۱۳ آهنگ می شود.

در ادامه می توانید لیست ترک های موجود در این آلبوم را نیز مشاهده کنید :

CD2

۱٫ Empty Your Mind 1st (03:33)
۲٫ Empty Your Mind 2nd (03:14)
۳٫ A Grain of Sand 1st (04:13)
۴٫ A Grain of Sand 2nd (02:52)
۵٫ Volcano 1st (03:10)
۶٫ Volcano 2st (05:35)
۷٫ KAZUMI’s Theme (05:46)
۸٫ Devil KAZUMI (04:35)
۹٫ VREDE (03:18)
۱۰٫ Dream Chest (02:09)
۱۱٫ Continue? (00:58)
۱۲٫ Gameover (00:06)
۱۳٫ The Long Goodbye (02:46)

حال تنها با یک کلیک قادر به دانلود تمامی آهنگ های اولین آلبوم این بازی پر طرفدار می باشید.

نام فایل : موسیقی متن بازی Tekken 7 دیسک دوم ژانر : موسیقی بازی آهنگسازان : Akitaka Tohyama, Rio Hamamoto, Nobuyoshi Sano حجم : ۹۰ MB کیفیت : ۳۲۰ Kb/s فرمت : MP3

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

  برای دیدن خنده دار ترین مطالب بازی ، خلاصه خبرها، مقایسه ی تصویری و کلی مطالب خوب و جذاب دیگه به کانال تلگرام بازی تاک سربزنید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار