خودکشی دختر نوجوان سنندجی از طبقه پنجم

خودکشی دختر نوجوان در سنندج

امروزه خودکشی نوجوانان و جوانان از جمله بحرانی ترین مشکلات جوامع صنعتی به شمار می آید و هر خانواده ای باید از علل دست زدن جوانان به این عمل آگاه بوده و زمینه های بروز آن را بشناسد تا بتواند در کاهش احتمال بروز این بحران در میان نسل جوان بکاهد.

بررسی ها نشان می دهد بعد از مصاحبه با نوجوانانی که قصد خودکشی داشته و یا حداقل یکبار به آن دست زده بودند اکثرشان اقرار کردند که علت اقدامشان به این کار فرار از موقعیتی بود که در آن قرار داشتند و یا توانائی تحمل وضعیت موجود را نداشتند.

یک منبع آگاه درباره این حادثه گفت: صبح روز سه شنبه ساعت 9 صبح در منطقه شهرک بهاران سنندج، دختری 15 ساله خود را از طبقه پنجم ساختمانی پرت کرده و در نهایت فوت کرده است.

خودکشی ، خودکشی در سنندج ، خودکشی دختر نوجوانخودکشی دختر 15 ساله در سنندج از طبقه پنجم

طبق گفته منابع آگاه، وقتی شهروندان مشاهده می کنند که این دختر نوجوان از پنجره ی طبقه پنجم ساختمان رفته و می خواهد خودکشی کند، به نیروی انتظامی اطلاع می دهند اما متاسفانه علی رغم تلاش این عوامل برای نجات این نوجوان، خودش را به پایین پرت می کند.

علت و انگیزه خودکشی این نوجوان تاکنون مشخص نشده است.

خودکشی دانش آ موزان در ماه های اخیر زنگ خطر را به صدا درآورده و باید با شناسایی عوامل وقوع آن برای پیشگیری گام های جدی برداشته شود.

خودکشی دختر نوجوان سنندجی از طبقه پنجم

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار