تغییر موقت مکان برگزاری نماز جمعه طرقبه

مهدی ایزدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تغيير مكان نماز جمعه شهرستان طرقبه اظهار كرد: با توجه به اینکه فضای مصلی نماز جمعه طرقبه محدود و در ماه مبارک رمضان مجبور به استفاده از خیابان اصلی طرقبه برای اجرای نماز جمعه بودیم، با جمع‌بندی صورت گرفته در ستاد نماز جمعه طرقبه مقرر شد به صورت موقت نماز جمعه طرقبه در ایام ماه مبارک رمضان در حسینیه علی اصغر(ع) واقع در بلوار امام خمینی(ره) طرقبه برگزار شود.

وی با اشاره به ظرفیت سه هزار نفری اين حسينيه گفت: سرویس ایاب و ذهاب برای نمازگزاران از مقابل مصلی نماز جمعه طرقبه با همکاری شهرداری طرقبه مهیا شده و نمازگزاران به سهولت می‌توانند به محل موقت رفت‌وآمد داشته باشند.

مسئول ستاد نماز جمعه طرقبه یکی از ویژگی‌های مهم این مکان را خروج ترافیک از داخل شهر طرقبه و دسترسی آسان برای شرکت‌کنندگان در نماز عنوان كرد و گفت: امیدواریم با تلاش‌های صورت گرفته رضایت مردم حاصل شود و نماز جمعه پرشوری را همچون همه ساله در ایام ماه مبارک رمضان برگزار کنیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار