فضایی برای نگهداری ۹ هزار بیمار مزمن اعصاب و روان نداریم

سعید صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی در استان اصفهان در خصوص ارائه خدمات به مددجویان مشکل خاصی ندارد، اظهار داشت: از این رو مراکز بهزیستی در مواقع بحرانی ظرفیت ۱۵ درصدی برای پذیرش مددجویان دارند.

وی تنها مشکل سازمان بهزیستی در استان اصفهان را نگهداری بیماران اعصاب و روان عنوان کرد و ابراز داشت: باید توجه داشته باشیم که با توجه به افزایش مشکلات و چالش‌های اجتماعی در حوزه سلامت روان افراد جامعه دچار مشکل شده‌ایم و از این رو تعداد بیماران اعصاب و روان نیز در استان اصفهان در حال افزایش است.

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان در ادامه با اشاره به اینکه در استان اصفهان با کمبود فضای نگهداری برای ۹ هزار بیمار مزمن اعصاب و روان روبرو هستیم، ابراز داشت: باید توجه داشته باشیم که این آمار رو به افزایش است و از این رو مسئولان و به ویژه خیران باید در این زمینه توجه بیشتری داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه خوشبختانه در استان اصفهان تلطیف فضای اجتماعی مورد توجه ویژه قرار گرفته است، اضافه کرد: از این رو ضروری است که برای کاهش آسیب‌های ناشی از عدم ساماندهی بیماران اعصاب و روان خیران نسبت به راه‌اندازی مرکزی برای این افراد اقدامات لازم را انجام دهند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار