برکناری شهردار آبادان

امروز در جلسه علنی شورای شهر آبادان، شهردار آبادان با ۱۰ رأی موافق برکنار شد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : امروز جلسه استیضاح شهردار آبادان در سالن جلسات ساختمان شورای شهر با حضور همه اعضای شورا و شهردار آبادان برگزار شد.

در ابتدای جلسه شهردار آبادان از عملکردش در شهرداری گزارشی ارائه و سپس به سوالات مطرح شده از طرف اعضای شورای شهر پاسخ داد.

پس از آن رأی‌گیری برای استیضاح شهردار انجام شد که در دور اول به دلیل خوانا نبودن رأی یکی از اعضا رأی‌گیری دوباره صورت گرفت که در آخر برکناری محمدرضا شیرازی شهردار آبادان را با 10 رأی موافق رقم زد.

باهدف تعین سرپرست شهرداری آبادان 3 کاندید از طرف اعضای شورای شهر مطرح شد که  حسین زال بهبهانی یازده رأی، فرهاد محمدیان یک رأی و جلیل رهبان نیز یک رأی کسب کردند و در نتیجه حسین زال بهبهانی با کسب اکثر آرا سرپرست شهرداری آبادان شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار