X بستن تبلیغات
5. Fixed

در بازی تاک تماشا کنید :بازی موبایلی Deus Ex GO اعلام شد

تسکوئر انیکس به طور رسمی Deus Ex GO را اعلام کرد که بازی بعدی در سری محبوب GO به حساب می آید. از این نوع بازی ها میتوان به Hitman Go و Lara Croft Go نیز اشاره کرد.

این ناشر همچنینی اعلام کرد که Deus Ex GO در تابستان امسال بر روی موبایل ها و تبلت ها عرضه می شود.

همانطور که از مفهوم بازی پیداست ، شما می توانید به جای کاراکتر اصلی Human Revolution و Mankind Divided یعنی آدام جنسن نقش آفرینی کنید. او می تواند هک کند، حمله کرده و در طول بازی خود را تقویت کند. اسکور انیکس در رابطه با این بازی چنین گفت :

با Deus Ex Go ما واقعا می خواهیم که سری GO را به سطح دیگری ببریم.ما درساخت Hitman Go و Lara Croft Go چیزهایی باد گرفتیم ، هدف ما این است که تجربه ها را در زمینه ی طراحی بازی و یوژگ یهای بصری به سطح بالاتری ببریم تا شما از چیزهای تاه ای  مانند معماهای جدیید را تجربه کنید.

در حالی که اینگونه معماها در زمان عرضه ی Deus Ex Go قابل دسترسی نیستند ، Square Enix قول داده که ویژگی های جدید را بعد از آن به بازی اضافه کند. این قابلیت های جدید به بازیکنان اجازه می دهد تا مراحل دلخاه خود را ایجاد کرده و آنها را با دوستان خود به صورت آنلاین به اشتراک گذارند.

تیزر معرفی بازی را در زیر ببینید :

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار