X بستن تبلیغات
5. Fixed

تصاویری از کشف ۴۰ توله ببر در فریزر رستوران دار تایلندی

ساعت 24-تجارت و قاچاق اعضای بدن ببر در تایلند در حالی رو به افزایش گذاشته که در ماه اخیر پلیس دو کشتارگاه ببر را در این کشور کشف کرده است.

در این کشتارگاه که در معبدی در کشور تایلند واقع شده، 4 ببر و چندین قفس خالی نیز پیدا شده است.

بر اساس گزارش ایندیپندنت، به گفته پلیس این کشتارگاه که مربوط به یک شبکه گسترده قاچاق حیوانات در این کشور است به «معبد ببر» مشهور شده بود.

روز گذشته پلیس به این محل که در استان «کانچانبوری»(Kanchanburi) واقع در غرب این کشور حمله کرد و 4 ببر زنده و 10 قفس خالی در محل کشف و ضبط کردند.

بر اساس بیانیه پلیس تایلند ببرها در این قفس‌ها تا زمانی که برای کشتار آماده شوند نگهداری می‌شدند و بعد از کشتن آنها، پوست و گوشت و استخوان‌هایشان به خارج از کشور صادر می‌شد.

یک افسر پلیس تایلند در این رابطه گفت که علاوه بر صادرات، گوشت این ببرها به یک رستوران که گوشت ببر سرو می‌کند فرستاده می‌شوند.

بر اساس گفته‌های مقامات پلیس، این محل که توسط نرده‌های بلندی محصور شده و شامل بخش‌های مختلفی مثل محل سلاخی و محل جداسازی قسمت‌های مختلف بدن حیوان است خصوصیات مختلف یک کشتارگاه کامل را دارد.

در حمله پلیس، دو نفر در محل بازداشت شدند که ادعا می‌کنند ببر به آنها تعلق ندارد. 

این کشف در حالی رخ داده است که هفته گذشته نیز در حمله‌ای مشابه به یک معبد دیگر در تایلند، کشتارگاه دیگری کشف شد که به یکی از بزرگترین رسوایی‌های تاریخ حیات‌وحش تایلند بدل شد.

در آن حمله، مقامات بیش از 137 ببر را زنده و 40 توله ببر را مرده در یک فریزر کشف کردند.

به گفته سخنگوی پلیس تایلند آنها می‌دانند که این معبد تنها معبد سلاخی ببر تامین‌کننده ببر مورد نیاز قاچاقچیان موجود در تایلند نیست.

یک روز پس از حمله پلیس به معبد نیروهای پلیس یک راهب و دو مرد دیگر را که در حال ترک معبد با یک دستگاه کامیون بودند، متوقف کردند و مورد بازرسی قرار دادند.

در بازرسی از این کامیون دو پوست ببر تازه، یک چمدان دندان ببر و 700 پوست ببر قدیمی کشف و ضبط شد.

منبع: جام نیوز

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار